היום במז"א נפלא התקיים על הדק בנמל תל אביב הפנינג גדול של חוויות והתנסויות בנגישות של עמותת נגישות ישראל במסגרת ארועי בתים מבפנים.
הציבור הגיע בהמוניו להפנינג ואנשים רבים התנסו ולו לרגעים שונים בחוויות שונות המדמות מוגבלויות מסוגים שונים.
מטרתנו הייתה לחבר בין אנשים מהישוב לאנשים עם מוגבלות ולהזדהות עם הצורך בנגישות.
בין שלל ההתנסויות שהעוברים ושבים חוו היו – לשחק כדורסל על כסא גלגלים עם שחקני בית הלוחם ולעבור מסלול מכשולים על כיסא גלגלים עם החברה של הידרופיקס, לצייר בעזרת הפה בלבד ולהשתתף בגרפיטי ענק בגודל 4 מטר על 2 מטר, ליהנות מהיכרות מרתקת עם שפת הסימנים ועם עולמם של כלבי הנחייה לעיוורים בשיתוף אגודת העיוורים הנעזרים בכלבי נחייה, ונסיעה על אופני טנדם בשיתוף המרכז לכלבי נחייה בית עובד, לחוות טעימות יין עם יקבי רמת הגולן וגלידה של שקד בכיסוי עיניים ועוד ועוד.
הגיעו ילדים, משפחות, חברים והיה אווירה של כייף.
תודה מיוחדת ל – בתים מבפנים, נמל ת"א, אגודת העיוורים הנעזרים בכלבי נחייה, יקבי רמת הגולן, המרכז לכלבי נחייה בית עובד, הידרופיקס, קילים – מהלב, טלי קורנהאוזר, קבוצת הכדורסל בית הלוחם, מגדלאור,
מלון טל, כמיטק, יד שרה ובעיקר לצוות עמותת נגישות ישראל ולמתנדבים.