לכתבה נרחבת אודות יום המודעות טור אישי של אדם עם מוגבלות פעילות בפייסבוק של מאקו לו למעלה מחצי מיליון חברים עמותת נגישות ישראל מבקשת להודות מקרב לב לצוות 'מאקו' על הסיוע והתמיכה בהפצת המסרים ביום החשוב הזה. ישר כוח!
עמותת נגישות ישראל בפגישה במשרד הרווחה: לקידום ההיערכות לסיוע ופינוי נגיש במצבי חירום יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל ומיכל רימון, מנכ"לית העמותה, נפגשו אתמול עם מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון...
18.7.24 | הזמנה לערב שאלות ותשובות בנושא: זכויות נגישות – בזום פעמים רבות אתם מתקשים להבין מהן הזכויות שלכם בנושאים חשובים? עמותת נגישות ישראל, מזמינה אתכם לערב שאלות...