באסטר מרטין עובד כשוטף מכוניות ובזמנו הפנוי מתכונן למרתון של לונדון. השנה הוא חגג יום-הולדת 101 ולא מתכוון לפרוש בקרוב. מה סוד נעוריו? מספיק בירה להחזרת הנוזלים לגוף, אחרי כל אימון ריצה.
מאת: טטיאנה הופמן, מהדורה ראשונה – חדשות 2
באסטר מרטין עובד כשוטף מכוניות ובזמנו הפנוי מתכונן למרתון של לונדון. השנה הוא חגג יום-הולדת 101 ולא מתכוון לפרוש בקרוב. מה סוד נעוריו? מספיק בירה להחזרת הנוזלים לגוף, אחרי כל אימון ריצה.
מאת: טטיאנה הופמן, מהדורה ראשונה – חדשות 2