לא לכולם היציאה לחופשה היא משימה כל כך קלה ומהנה. יותר מרבע מיליון ילדים בישראל סובלים ממחלה כרונית או מנכות, וההורים המטפלים בהם לאורך השנה, זקוקים אולי יותר מכולם, לחופשה.
מאת: אורלי סלומון, עניין מרכזי
לא לכולם היציאה לחופשה היא משימה כל כך קלה ומהנה. יותר מרבע מיליון ילדים בישראל סובלים ממחלה כרונית או מנכות, וההורים המטפלים בהם לאורך השנה, זקוקים אולי יותר מכולם, לחופשה.
מאת: אורלי סלומון, עניין מרכזי