מתנדבי נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. מארחים את הנהלת העמותה

30/09/2014
 
 
מיכל רימון (שמאל) ורויטל שורץ סבירסקי

מנכ"לית עמותת נגישות ישראל - עו"ד מיכל רימון ורני בנימיני - מייסד שותף וחבר הוועד המנהל, ביקרו ביום ב' 29.9.14 את מתנדבי נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. והצטרפו למפגשם החודשי בבית קסלר בקריית חיים.

את הזימון לערב המשותף קיבלו מנהלי העמותה יובל וגנר, מיכל רימון ורני בנימיני לפחות חודשיים למפרע - בית קסלר, קריית חיים, חיפה 17:00-19:00. ככה זה כשגיורא לב וד"ר רויטל שורץ-סבירסקי מנהלים ביד רמה את נ.י.צ. (נגישות ישראל צפון) עם סדר ותכנון מחד ועם הפגנת גמישות מאידך. לצערנו יובל לא יכול היה להצטרף לביקור הזה, אך הוא ליווה אותנו לאורך מצגות וסרטוני העמותה.

נ.י.צ. היא שלוחת מתנדבות ומתנדבים שהוקמה ביוזמת רויטל שורץ-סבירסקי לפני כ-8 שנים. אחת לאחד הצטרפו זו לזה ונוצר גרעין של עשרות רבות של מתנדבים הפועלים בהתמדה לאורך שנים רבות ומהווים את הזרוע הארוכה של העמותה בחיפה בקריות ובסביבתם. רויטל סחפה גם את בעלה- יורם סבירסקי שמכהן כחבר ועד מנהל בעמותה ומוביל את מדור התלונות בעמותה.

מנהלי העמותה, מיכל רימון ורני בנימיני, סקרו את פעילות העמותה בתחומי העשייה השונים בשנה החולפת ובשנה הקרובה - בהסברת נושאי הנגישות וקבלת השונה למערכת החינוך בגילאיה השונים ולרשויות ולקהלים מקצועיים, בהדרכות בנושאי נגישות, בהנגשת אתרי טבע ובתלונות נגישות מקדמות חקיקה.

מיכל ורני שיבחו את העשייה המתמשכת והמתרחבת של מתנדבי נ.י.צ. בניהולם של רויטל וגיורא, בתחומי ההסברה וסקירות הנגישות של מקומות ציבוריים באזור הצפון. עוד ציינו כי נ.י.צ. הינה מודל לחיקוי לשלוש השלוחות האחרות שקמו אחריה ברחבי הארץ - בגליל העליון, באילת ובחדרה והביעו את הערכתם לגיורא, לרויטל ולכל מתנדבי נ.י.צ. שמגיעים לכל מקום ברוח טובה ומובילים במקצועיות פרויקטים כזרוע הארוכה של העמותה בצפון.

רני סיפר שהנהלת העמותה מקבלת עדכונים שוטפים ומיידיים מרויטל על כל פעילות, על מכתבי ההוקרה, על המתנדבות והמתנדבים הנפלאים שבלעדיהם לא היינו יכולים להוציא אל הפועל כל כך הרבה פרוייקטים.

רויטל ציינה שאם בעבר היא נזקקה לעבור ממוסד אקדמי אחד למשנהו או מרשות מקומית אחת לאחותה, כעת נ.י.צ. זוכה לפניות ובקשות רבות לקיום הרצאות ופעילויות חווייתית בנושא הנגישות.

המפגש המרגש והמלמד נחתם בהקרנת סרטונים על פעילות העמותה ובהרמת כוסית לשנת פעילות חדשה ופורייה לא פחות מקודמתה.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד