פורום "צפונה" מסכם שנה מוצלחת ומרגשת

3/11/2014
 
 
חברי פורום "צפונה"

פורום "צפונה", שהוקם מטעמם של ג'וינט ישראל וארגון שתי"ל ב-2008, כולל נשים וגברים עם סוגים שונים של מוגבלויות (פיזיות, חושיות ונפשיות) שהם בעלי תפקידים מובילים בארגונים למען אנשים עם מוגבלות בצפון הארץ - עמק הירדן, הגליל, הקריות וחיפה.

פורום "צפונה" שואף לפעולה משותפת לשיפור איכות החיים של קהילת האנשים עם המוגבלות באזור הצפון ולקידום צדק חברתי. המשימה המרכזית של הפורום היא להעניק לחבריו כלים, כוח, העצמה אישית ותמיכה כדי שהם יספקו שירות והובלה טובים יותר לקהילות שהם מייצגים ופועלים בהן ועבורן.

במסגרת פעילות הפורום נערכים סדרת מפגשים במהלך השנה, אחת לחודש ומחצה. המפגשים כוללים למידת עמיתים ורכישת מיומנויות וכלים, הרלוונטיים לשם קידום הזכויות וההעצמה של קהילת האנשים עם מוגבלות בצפון הארץ.

כל המשתתפים פועלים במסגרת פורום "צפונה" בהתנדבות ומייצגים ארגונים כגון נגישות ישראל (השלוחות הצפוניות נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. והמרחב לחיים עצמאיים בגליל), בקול, לשמ"ה, איל"ן, מגדלור, מילב"ת ואישה לאישה.

לאחרונה נפגשו חברי הפורום לסמינר בן יומיים בקריית ביאליק אשר בא לסכם שנת פעילות מוצלחת נוספת, שביעית במספר. במהלך היומיים הללו חוו המשתתפים שתי סדנאות העצמה אישית והכוונה לתפקידם כמובילי מתנדבים, שמעו הרצאות בנושאים שונים ותכננו את שנת הפעילות הקרובה.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד