פעילות עניפה בנ.י.צ. בין ימי הזיכרון הממלכתיים לחגי ישראל

ימי הזיכרון הממלכתיים ומועדי ישראל. ימי העבודה וההתנדבות מצטמצמים באופן טבעי למחצית. הדבר לא עוצר את מתנדבי ומתנדבות נגישות ישראל צפון-נ.י.צ.; אלו ממשיכים בעשייתם המרובה והמבורכת למען חברה שוויונית, מקבלת ונגישה לכל האנשים עם כל סוגי המוגבלויות
20/04/2023
 
 
ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי במכללת עמק יזרעאל
ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי במכללת עמק יזרעאל

הימים – ימי הזיכרון הממלכתיים ומועדי ישראל. ימי העבודה וההתנדבות מצטמצמים באופן טבעי למחצית. הדבר לא עוצר את מתנדבי ומתנדבות נגישות ישראל צפון-נ.י.צ.; אלו ממשיכים בעשייתם המרובה והמבורכת למען חברה שוויונית, מקבלת ונגישה לכל האנשים עם כל סוגי המוגבלויות. בשבועות סביב פסח, ימי הזיכרון ויום העצמאות מלאו ידיהם של מתנדבי נ.י.צ. פעילות מבורכת:


• מפגש חודש אפריל התקיים ביום שני 17.4.23 במרכז השיקום והספורט של איל"ן בקריית חיים, מפגש אשר כלל שיח עצמי ועצמאי, סקירת העשייה ותיכנונים עתידיים.

• ביום ראשון 16.4.23 הרצתה מנהלת שלוחת נ.י.צ. והמשנה לראש העיר קריית ביאליק ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי בנושא "נגישות=רגישות" לסטודנטים בקורס "עבודה סוציאלית בשיקום" באקדמית עמק יזרעאל בהנחייתה של מתנדבת נ.י.צ. ד"ר דניאלה מזור.

• באותו היום סקרו מתנדבי נ.י.צ. איציק ברייאר, ראובן שפיץ ומוטי ברוש את נגישות הבניין החדש של עיריית קריית ים, בליוויו המסור של מהנדס העיר יובל ברנוב.

• נוגה ויינשטין, המובילה בנ.י.צ. את את העשייה להסברת הנגישות וקבלת האחר בגני החובה במסגרת מיזם "יש לי חבר והוא אחר" – ייצגה ביום שני 17.4.23 את נ.י.צ. במפגש מתנדבי "זה"ב בגן ויש לי חבר והוא אחר - באים לטוב" לבוקר הוקרה למתנדבים בגן "אלונים ב' " בקריית ביאליק, פרי יוזמתה של רחלי ברקוביץ הוגת המיזם.

• נועה פורת פגשה את ילדי גן "דולב" כחלק ממסורת בת כמה שנים ושיתפה אותם בהתמודדותה עם מוגבלות בשמיעה, כולל בקריאה בספר אשר כתבה "דובי קולי שומע".

• ביום א', 23.4.23 כהכנה למיזם נגישות וקבלת האחר גדול בהיקפו בתיכון "רוגוזין" בקריית אתא, התקיימה סקירת נגישות למתחם המיזם על ידי רכזת ההסברה של נ.י.צ. רחל שפק, כחלק מדרישות הקדם לקיומו.

• את העשייה המרובה בימים המיוחדים הללו חתם ייצוג נ.י.צ. בטקסים הממלכתיים, השאת משואות והנחת זרי זיכרון על ידי מתנדבים ומתנדבות ברחבי הצפון.

"פירוט מרגש כזה יכול רק להיות חתום במילה אחת מעומק הלב: תודה.
ובשתי מילים: זכינו." 

 

נוגה ויינשטין במפגש הוקרה בגנים

 

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד