הדרך הקלה והחוקית לקבל תו נכה למכונית
27/01/2011
 
 

מאת: אלכס לוין

במשך שנים רבות אני רואה כיצד נהגים ממש חומדים את חניות הנכים.

החמדנות הזאת והשאיפה הזאת לזכות בתוו נכה עוברת את כל גבולות הדמיון.

בכול פעם אני רואה את החידושים וההמצאות של הנהגים אשר מחנים את רכבם בחניות נכים המסומנות.

להלן כמה שיטות: הנפוצה ביותר, מחנים את המכונית בחניית הנכים ושמים פתק על השמשה "פקח יצאתי לרגע לחנות", "פקח יצאתי לרגע לגן הילדים" ועוד פתקאות כגון אלו.

יש נהגים שפשוט מחנים את המכונית ויוצאים לסידורים וכאשר מגיע הפקח רצים למכונית ומזיזים אותה. יש כאלו המשאירים אדם במכונית ויוצאים לשעה או חצי שעה, (כנראה שאם יש אדם במכונית זה בסדר, אפשר לחנות בחנית נכים).

יש כאלו היושבים במכונית וממתינים לאישה שתצא מהקניות בסופר או פשוט חונים ומדברים בטלפון, או גולשים באינטרנט. רבות הן הדרכים בהן הנהגים הישראלים מראים את השתוקקותם לתו הנכה, פשוט סמל סטאטוס.
 
על כן אני רוצה לתת מספר עצות למשתוקקים לקבל תוו נכה למכונית כיצד לקבלו ואף בצורה חוקית.
 
הדרך הראשונה לאכול.
 
פשוט מאוד אתם גם תיהנו מהאוכל וגם תזכו בתוו נכה אבל בצורה חוקית, פשוט תוכלו כל מזון שנקרא ג'אנק פוד, בעברית אוכל מהיר ומהנה, מלא בשומנים ודברים בלתי מזוהים, כך תוסיפו רעלים ושומן רב לגופכם, בנוסף לכף תקנו רק מזון המכיל כמה שיותר חומרים משמרים, צבעי מאכל, תוספי מזון כימים מהמגוון של תוספי E, חייבים לאכול  רק מזון שמכיל מונוסודיום גלוקומט ועוד תוספי מזון בתוספת שמן טראנס, שמן מכונות, גריז, זפת פחמי ועוד, כך תקבלו מחלת סרטן או מחלה קשה אחרת ואז תקבלו בזכות ולא בחסד תוו נכה למכונית.
 
הדרך השנייה תנסו לבצע תאונת דרכים.
 
כן פשוט תגרמו לעצמכם להיות מעורבים בתאונת דרכים אבל לא עם מכונית אחרת בכדי לא לפגוע בנהגים אשר אינם מעוניינים בתוו הנכה היוקרתי, אז תתנגשו בקיר מגן, בסלע או בסתם עץ חזק, תשתדלו לא להיפצע קל , עדיף לאבד רגל או לקבל שיתוק חלקי, אז תוכלו לזכות בתוו נכה עם סימן עגלה , הוא הרבה יותר יוקרתי מתוו נכה רגיל. אם תעשו את התאונה קשה יותר אפילו תזכו לעגלת נכים שאחרים ידחפו אתכם ,אם תשתכללו אז תוכלו לרכוש על חשבון הביטוח עגלת נכים ממונעת ושימותו כל הקנאים, גם תוו נכה עם סימן עגלה וגם כיסא גלגלים שיגלגל אתכם לכל מקום ממש יוקרה. 
 
הדרך השלישית  לקפוץ מתחת לרכבת נוסעת.
 
איזו יוקרה זאת ואיזו תעוזה, לקפוץ מתחת לרכבת נוסעת, עדיף כך ששני הרגליים יהיו מתחת  לגלגלי הרכבת הנוסעת כך תאבדו את שתי הרגליים בצורה סימטרית וכך על בטוח תזכו ביוקרה של תוו הנכה עם עגלה, אולי יתמזל מזלכם והרכבת תקנה לכם כיסא  נכים ממונע כאות הוקרה, אפילו תזכו באשפוז ארוך בבית החולים, יבואו לבקר אתכם חברים, תקבלו לינה חינם בבית החולים, שלוש ארוחות ביום על חשבון המדינה,  אחיות צעירות יטפלו בכם,תקבלו פיזיותראפיסט חינם, מה רע?  פשוט תזכו מכול העולמות .
 
הדרך הרביעית לזכות בתוו נכה היא לקפוץ מאחד מהבניינים הגבוהים בתל אביב.
 
אם לקפוץ מבניין גבוהה אז רק בתל אביב , עדיף מבניין יוקרה, זה יעשה הרבה רעש, אם תקפצו מבניין בירוחם מי ידע,חבל על הזמן,  חוץ מזה אני חושב שבירוחם לא תמצאו בניין גבוהה. אז אם קופצים מבניין גבוהה חשוב מאוד לא לקפוץ על הדשא, תמיד תבחרו בנין שיש למטה פסל, עדיף לקפוץ עליו וכך על בטוח שתשברו רגל או תאבדו את הרגל או שהכי הטוב אם לא תהרגו, תקבלו שיתוק בכול הגוף ממש כייף לא??, אז תקבלו תוו נכה אפילו בלי וועדה רפואית, תוו נכה עם עגלה, וכך תגשימו חלום מתוק וישן לקבל תוו נכה , ותבורכו בכניסה למועדון היוקרתי לבעלי תוו הנכה.
 
אלה חברים מקצת הדרכים הבדוקות לקבל תוו נכה , רק בדרך הזאת תגשימו חלום ישן לזכות בתו הנכה בצורה חוקית. שיהיה לכם בהצלחה, מה לא עושים בכדי לזכות בחנייה בתל אביב או בירושלים, אם אתם מתגוררים במצפה רמון לא כדאי לכם להילחם על תוו נכה אלה עם אתם חונים פעם בחודש בתל אביב . רק שתדעו שהעיר בראשותו של חולדאי נלחמת קשות בנכים ובחניות הנכים ואפילו פועלת בניגוד לחוקים ולנהלים אבל זה סיפור לכתבה אחרת.
 
לסיום אני רוצה להצהיר בזאת כמי שיש לו 100% נכות אני מוכן לוותר על תוו הנכה לכל המשתוקקים לכך, לכל החונים בשקיקה בחניות נכים ,אני מוכן לוותר על התוו הנכה הזה, אני מוכן לצאת מהמועדון היוקרתי הזה, אני נשבע שאם תהיה דרך להתפטר מתוו הנכה אני בחיים שלי לא אחנה בחניית נכים ואף לא לידם. 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד