פסטיבל הסרטים הבינלאומי "שק"ל - יוצרים מציאות" לסרטים המאתגרים את תפיסת המוגבלות

פסטיבל הקולנוע "יוצרים מציאות" מטעם עמותת שק"ל, כולל השנה אוסף מרשים ומרתק של סרטים בינלאומיים עלילתיים ותיעודיים מרגשים, מצחיקים ומעניינים, שמאתגרים את כל מה שאנחנו חושבים ומרגישים כלפי אנשים עם מוגבלויות. 30.9-3.10 סינמטק ירושלים

מה חושבת השחיינית היפיפייה מגרמניה על המשחקים הפראלימפיים? התשובה בסרט "בדרכי לאולימפייה".

האם יצליחו שלושת החברים מבלגיה, שניים בכסא גלגלים ואחד עיוור, להגשים את תוכניתם הסודית לאבד את הבתולים בספרד? חכו עד שתראו את הסרט המרגש והמלבב "גומרים הולכים".

מה קורה לשחקן תיאטרון כושל ובטלן מקצועי אחרי שאשתו זורקת אותו מהבית? הוא לומד שיעור בחיים, כפי שתראו בסרט "הדברים החשובים באמת".

האם יש גבול לאהבת אם ולמחויבות הורית? הצעירה הסינית, אמא לילד אוטיסט שחייבת למצוא עבודה כדי לחיות, מתחבטת בשאלה הזו בסרט "ילדי הכוכבים".

זוהי רק טעימה ממגוון הסרטים שיוקרנו במשך שלושת ערבי הפסטיבל. בנוסף - נפגוש יוצרי קולנוע, ונערוך מחוה כמו הבמאי מעורר ההשראה יואל שרון, שיקרין בפסטיבל את סרטו החדש על הקרב האחרון במלחמת יום הכיפורים, שבו נפצע והפך למשותק. נקיים שיחות ודיונים על הסרטים ומשמעותם, ונהנה ממופעי מוסיקה של עידן חביב ואריאל הורוביץ.

כולכם מוזמנים לשלושה ימים של חגיגת קולנוע בסינמטק ירושלים. להתראות!

מחיר כרטיס רגיל: 38 ₪ / כרטיסים במחירי מבצע: 4 כרטיסים במחיר 3 + כרטיס למופע מוזיקלי / כרטיס VIP לכל אירועי הפסטיבל - 300 ₪ / הנחות: לאנשים עם מוגבלויות 25 ₪ / חיילים, סטודנטים 30 ₪ / למנויי הסינמטק - הכניסה חינם.

 

למידע נוסף על הפסטיבל - לחצו כאן 

 

נגישות הסינמטק:

 

חניות נכים, שירותי נכים תקניים בקומה ב', מעלית, אין סידורים ללקויי שמיעה, אולם אחד בלבד מתוך ארבעה נגיש לכיסאות גלגלים עם מקום ייעודי אחד לכיסא גלגלים.

לסקר נגישות מפורט - לחצו כאן


תאריך 30/09/2013 - 3/10/2013
מיקום סינמטק ירושלים
מארגן האירוע עמותת שק"ל
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד