שוויון מדבק - מדבקות להגברת הגאווה המשפחתית לאנשים עם מוגבלויות

9/03/2015
 
 
"המשפחה שלי מדבקות לרכב" עם 4 דמויות בכי

"המשפחה שלי" המשווקת מדבקות משפחתיות לרכב, נעתרה לבקשת עמותת 'נגישות ישראל' והחלה לשווק גם דגמים המייצגים אנשים עם מוגבלויות.

 

אורנה שרף, מטפלת בפסיכותרפיה גופנית, מנהלת מותג "המשפחה שלי- מדבקות לרכב" בישראל: "אנו חיים בעולם בו קיימת יותר מצורה אחת קבועה של משפחה. יש סביבנו משפחות שונות ומגוונות, והיום כולם שייכים לנורמה. כשפנו אלינו מעמותת 'נגישות ישראל' הבנו מיד את חשיבות הנושא. שוויון נמדד בפרטים הגדולים והקטנים כאחד. בין אם מדובר בשוויון במוסדות ציבוריים ובין אם מדובר בשוויון במדבקות לרכב, כל דבר שיקדם את המודעות לאנשים עם מוגבלות ויעזור לתחושת גאווה במשפחתם הוא מבורך."

לאחר פנייה אל החברה האוסטרלית, דבר שאינו נגיש ופשוט במיוחד, נוספו לגלריה הקיימת מדבקות של בני משפחה על כסאות גלגלים- אמא, אבא, ילד וילדה. "גאווה במשפחה שאחד או כמה מחבריה הם אנשים עם מוגבלות, צריכה להיות דבר יום יומי." אומרת מנכ"לית 'נגישות ישראל' עו"ד מיכל רימון "הייתי רוצה שכל האנשים עם המוגבלויות יתגאו בעצמם ובמשפחתם ויישאו זאת בריש גלי, גם על הרכב."  

'המשפחה שלי- מדבקות לרכב'- היא גלריה מדליקה של מדבקות משפחתיות לרכב, הכוללות כ- 100 דמויות שונות של בני המשפחה: בגלריה ניתן למצוא מדבקות משעשעות וייחודיות, המתאימות לסיטואציות שונות מחיי היומיום ומההווי הישראלי, כגון: מדבקת "אבא על המנגל", "אבא קרח", "אבא עם ידיים טובות", "אמא בגינה", "אמא עושה ג'וגינג", "סבא מדליק", "סבתא מבשלת", "תינוק מלאך", "ילד קטן גיבור על", "ילד בחוג לאמנויות לחימה", "בן גדול בצבא", "בת גדולה מטיילת בעולם", ועוד.

היכן להדביק? המדבקות מתאימות להדבקה בכל מקום: על השמשה האחורית או הצדדית של הרכב, על תיבת הדואר, על דלת הכניסה הראשית, על דלתות החדרים או בכל מקום אחר, כיד הדמיון הטובה...

 

ניתן להשיג: באתר 'המשפחה שלי- מדבקות לרכב' www.thestickerfamily.co.il, ברשת צומת ספרים, בחנויות צעצועים, בחנויות לרכב ובנקודות מכירה נוספות ברחבי הארץ (מציאת האזור המבוקש דרך הרשימה המתעדכנת באתר).

 

מחיר למדבקה: 9-15 ₪. לארגונים וועדים וברכישה מרוכזת ינתנו מחירים מיוחדים.

 

כל הרווחים מהמדבקות של דמויות בכסא גלגלים יתרמו לעמותת נגישות ישראל.

 

להזמנות יש לפנות למשפחה שלי- מדבקות לרכב: אורנה- 052-3861412

 

תמונות: "מדבקות לרכב- המשפחה שלי".

 

                              
בן בכיסא גלגלים                      אבא עושה מנגל               אמא בכיסא גלגלים

י

 

                                   
בת בכיסא גלגלים                   אמא בסלולרי                   אבא בכיסא גלגלים

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד