מדבקות אקססוריז מעוצבות לכסאות גלגלים

5/07/2015
 
 
מדבקה מעוצבת לגלגל של כיסא גלגלים
מדבקה מעוצבת לגלגל של כיסא גלגלים

עדי אשור, מעצבת אופנה בוגרת האקדמיה לעיצוב ויצו חיפה, השיקה בשנה האחרונה את החנות האינטרנטית של המותג ADI ASHUR אשר בבעלותה.

באתר האינטרנט ניתן לרכוש פריטים מן הקולקציות שעיצבה עדי, אשר עיקרן הדפסים שהיא בונה ובעזרתם יוצרת פריטי לבוש ייחודיים ולצידם אקססוריז לכסאות גלגלים.

עדי אשור: ״את ההשראה לשילוב בין תחום האופנה לכסאות גלגלים שאבתי מן ההכרות שלי עם חברתי הקרובה אשחר, המרותקת לכסא גלגלים בעקבות מחלת שריר נדירה.

כבר מהרגע הראשון היה לי ברור שאפשר וצריך לשלב בין השניים וכי יש בידיי הכלים לעזור ולאפשר גם לאדם עם מוגבלות להביע עצמו בדרך אופנתית ומיוחדת.

הרעיון הראשוני היה להפוך את כסא הגלגלים של אשחר שהוא חלק בלתי נפרד ממנה, מפריט אפרורי, מגושם ומרתיע למשהו צבעוני ואופנתי יותר, אשר יכניס לחייה אור ויעלה בה חיוך מידיי יום״.

בהשראת פרוייקט הגמר, עיצבה עדי הדפס ויצרה באמצעותו מדבקות סובלימציה עמידות במים אשר מודבקות על גבי גלגלי הכסא. התוצאה - כסא גלגלים ייחודי עם אמירה אופנתית לכל דבר.

״מעבר לכך שאשחר שמחה על שדרוג הכסא, נוצר שינוי תודעתי ביחס הסביבה״ מוסיפה עדי, ״הכסא הפך לפריט הרבה פחות מרתיע. אם בעבר היו מבטי רחמים והתלחששויות סביב אשחר וכסא הגלגלים, כעת רבים פונים אליה בהתפעלות, מחמיאים ושואלים אודות העיצוב המיוחד. השיח עבר להיות במרכזו אופנה ולא מוגבלות״.

השינוי הזה שעדי הצליחה להוביל, הוא משהו שכולנו כחברה צריכים להפנים.

אדם אשר מרותק לכסא גלגלים אין זה אומר שכל עולמו כבוי משעמם ואפרורי.

״מוגבלות״ זוהי תפיסת התנהגות של הסביבה מול האדם ולאו דווקא התנהלות או דרך חיים של אותו אדם המרותק לכסא גלגלים.

מתוך כך פיתחה עדי קולקציות בגדים נוספות (שמלות ערב, טי-שירטים וטייצים), אשר כולן מתבססות על ההדפסים שהיא מעצבת לכסאות הגלגלים.

״החזון הוא להמשיך ליצור ולפתח את נושא האקססוריז לכסאות גלגלים ובכך להביא לשינוי בתפיסת המושג ״נכה״ בחברה״. מסכמת עדי.

את הפריטים השונים ומדבקות הסובלימציה לכסאות הגלגלים ניתן לרכוש בכתובת: WWW.ADIASHUR.COM

ליצירת קשר ופרטים נוספים ניתן לפנות אל:

Adiashur5@gmail.com

054-2286968

 

 

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד