אישה עם יד ביונית וגבר קטוע רגל מדגמנים השראה

דוגמנית שנולדה ללא גפה ועברה השתלת יד ביונית וחייל לשעבר שרגלו נקטעה מדגמנים בתמונות סקסיות ולא מתביישים. בראיון אמר הדוגמן: "צריך להפסיק להחביא את המוגבלויות"
12/10/2015
 
 
הדוגמנית רבקה אוחזת ברגלו התותבת של בריאן

סקסיים גם ללא גפה: דוגמנית שנולדה ללא זרוע וכף יד ימין וחייל אמריקני שאיבד את רגלו הימנית בעיראק חברו יחד לסדרת תמונות חושניות, בהן נראות גם התותבות.

הדוגמנית, רבקה מארין, בת 28 מוודברי שבניו ג'רזי, הצטלמה יחד עם רב טוראי בריאן טיילור אורלה בן ה-29 מטמפה שבפלורידה הסמוכה לאורלנדו, בסדרת צילומים סקסיים, אותם הפיק הצלם סטיב וודס.

 


"התמונות פותחות דיאלוג על מוגבלויות"
בראיון למגזין People אמרה רבקה: "זה מגניב שדרכינו מצטלבת כדי ליצור תמונות חזקות ורבות עוצמה כאלה". רבקה שדיגמנה בחודש שעבר בשבוע האופנה שבניו יורק הוסיפה: "אנשים נוטים לראות רק את חצי הכוס הריקה".

 

       

באחת התמונות, אוחזת בחזהו של בריאן עם ידה הביונית המופעלת באמצעות תנועות שרירי החזה שלה. בתמונה אחרת, רבקה המכנה את עצמה "הדוגמנית הביונית" אוחזת ברגלו התותבת של בריאן.

בריאן שאיבד את רגלו עקב סדרת פיצוצים שפגעו ברכבו בעיראק בשנת 2006, אמר על שיתוף הפעולה: "התמונות פותחות את הדיאלוג של מוגבלויות, ואומר שצריך להפסיק להחביא אותן".

הכתבה התפרסמה לראשונה באתר ynet - לחצו כאן

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד