אבי ישי – מוזיקאי עם מוגבלות – מופע אישי להזמנה

מופע המורכב מקטעי נגינה וסיפורים אישיים ומעביר מסר של דבקות במטרה וחשיבות שילוב אנשים עם מוגבלות בקהילה.
המופע באורך של כ- 25 דקות ומתאים למסגרות של ערבי תרבות וחברה,כנסים,מוסדות חינוכיים וכדו'.
24/08/2016
 
 
אבי ישי מנגן בכלי הקשה דיגיטלי

אבי ישי - מוזיקאי
יוצר, מלחין ומורה.
מנגן ומופיע בכלי הקשה דיגיטאלי מיוחד
המשתלב בארועי תרבות חברה וחינוך

בעבר הייתי מוזיקאי מאד פעיל עם קריירות ישראלית ובינלאומית מפוארות, בעקבות מחלה וניתוח אני נכה כיום, ואחרי תהליך של שנים, הצלחתי להפוך את החיסרון ליתרון, וכיום... חזרתי לנגן באמצעות תוף-דיגיטאלי מיוחד.

לאחרונה יצאתי במופע אומנותי המשלב מוזיקה ומלל.

 

המופע מורכב מקטעי נגינה המשלבים את סיפורי האישי. דרך המופע עולה מסר אישי וחברתי של דבקות במטרה וחשיבות שילוב אנשים עם מוגבלות בקהילה.

 

המופע מתאים למסגרות של ערבי תרבות וחברה,כנסים,מוסדות חינוכיים וכדו'.

המופע באורך של כ- 25 דקות

לפרטים נוספים והזמנת המופע  - לחצו כאן

 


 

אודות אבי ישי


החל לנגן על תופים וכלי הקשה בגיל 9 . עם השנים הפך למתופף ולפרקשניסט מבוקש עם סגנון ייחודי וניגן עם מוזיקאים רבים בישראל (במיוחד אמני ג'ז, אתני ומוזיקה יהודית) ואף לצד אמנים מחו"ל. במקביל הוא לימד וטיפח דור שלם של מתופפים ירושלמים צעירים, מגיל 16 על במות העולם ובגיל 26 הופיע בברודוואי (Broadway), מעבר לנגינה עצמה הביא איתו ישי אופי נוח, חוש הומור בריא והרבה נשמה.

במרץ 97' התגלה גידול במוחו של ישי. ב99' , רגע לפני שפרץ לקריירה בינלאומית (עם הזמרת סוזן וגה והמלחין אריק סרה) נאלץ ישי לעבור ניתוח יקר ומסובך להסרת הגידול.

בעקבות הניתוח ותהליך השיקום הארוך איבד ישי את יכולתו הפיזית לנגן על סט תופים או על כלי הקשה, אך לא ויתר על חלומו ליצור מוזיקה. את מקלות התופים החליפה מקלדת המחשב ואחרי תהליך לימוד עצמי עבר ישי לתחום התכנות וגם הקים אתר אינטרנט שמציג את עבודותיו הנוכחיות www.aviyishai.com  ,  www.myspace.com/av

פרויקטים, אלבומים, הפקות, להקות ואמנים מקומיים איתם ישי ניגן ושיתף פעולה (עד שנת 99'):

"תרשיש", "יוסף ואחד", " קמופלז' ", ג'ודי לואיס, להקת המחול "ורטיגו", יהודה לזר, "רבע לשבע", "ימי הבנתיים", ,"קטיפה שחורה", אנסמבל סטיב הורנשטיין, "מקומבה", מוסא ברלין, חן בניאן, עקיבא בן-חורין, להקת המחול "הצברים", דני רובס, ליאורה, דץ ודצה, ששי קשת, "ציפורי שיר", "הכל עובר חביבי", חיה סמיר, יגאל בשן, עוזי חיטמן, גלית גיאת, דלית כהנא, אהוד מנור, יורם טהר-לב, דני כץ, יוסי לב, אבנר שטראוס, ויקטוריה ,"דיכאונות קלים בשושן" ( הצגה ), דורית ראובני, מירי אלוני, יהודה אליאס, אבי חן, גילה חסיד, אברהם פריד, ידל בן-דוד, דדי גרוכר, אבי ויוסי פיאמנטה, יעקב-לב ריגלר, מיכאל שטרייכר, אלבום לזכר הרב שלמה קרליבך, להקת המחול "מחולה", להקת המחול "הורה ירושלים", להקת מחול הפולקלור של הטכניון ועוד.

 

אמנים בחו"ל:
ביל דיקסון ( ארצות הברית ), פיליפ קתרין (בלגיה )

כיום :
יוצר ונגן בכלי - הקשה דיגיטאלי מיוחד
מורה תופים ומדריך סדנאות ומקהלות פעמונים

02-6482479 / 054-2088870

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד