בפייסבוק: 2 ניידות משטרה מבצעות עבירת תנועה

24/09/2011
 
 
2 הניידות בתמונה שהופצה בפייסבוק (הגדל)

 
ניידת אחת של משטרת התנועה נוסעת נגד כיוון התנועה, בין שני שלטי אין כניסה; ניידת אחרת חונה בחניית נכים. התמונה המתארת את הסצינה המרגיזה הזו, שמסתובבת בפורומים זה שבוע וחצי, הועלתה על ידי גולשת לפייסבוק ומאז שותפה מאות רבות של פעמים. 


משטרת ישראל מפעילה דף פייסבוק פעיל מאוד: ביום רגיל מעדכנים שם שבעה עד עשרה סטטוסים ביום, שעוסקים בבקשות עזרה מן הציבור, בעדכונים לגבי מעצרים, במינויים חדשים ועוד...

 

 הציבור, מצדו, גם מנסה לעשות שימוש בדף הפייסבוק של המשטרה, ומעלה דיווחים משלו על עבירות, שואל את המשטרה שאלות לגבי החוק ולגבי התנהלות המשטרה. על פי רוב, מפעילי עמוד הפייסבוק של המשטרה מתעלמים התעלמות נחרצת משאלות הגולשים. 

הפעם לא ניתן היה להתעלם: עשרות גולשים הציפו את דף הפייסבוק של המשטרה בתמונה המרגיזה ובהחלט היה להם מה להגיד - "נאה דורש - נאה מקיים"

 

נראה כי הלחץ עבד. להלן הפוסט שמשטרה העלתה  בעניין:  "עד כה הועלתה לוול שלנו למעלה ממאה פעמים התמונה המציגה את נידת המשטרה, אין טעם להעלותה שוב. אנו רואים בחומרה רבה את האירוע. המתנדבים שהיו מעורבים בו נגרעו לאלתר מפעילותם במשטרה". במקום אחר הגיבו מפעילי הדף על אחת התמונות ואמרו, "מדובר בשני מתנדבים ושניהם הודחו ממערך מתנדבי משטרת ישראל לאלתר".

 

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד