בזכותבזכות - המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות
ארגון בזכות, המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות, הינו עמותה הפועלת לקידום השוויון של אנשים עם מוגבלות פיסית, שכלית, ונפשית, ולשילובם ולשיתופם בחברה בכל תחומי החיים. שמנו, 'בזכות', משקף את התפיסה המנחה אותנו, לפיה לכל בני האדם אותן זכויות בסיסיות. על פי תפיסה זאת, אנשים עם מוגבלות זכאים למענה הולם לצרכיהם המיוחדים - בזכות ולא בחסד.

מקום מיוחדקשר - הבית של המשפחות המיוחדות
ארגון קשר הנו ארגון לשינוי חברתי, מומחה ומקצועי, הפועל למען ועם משפחות לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים מתוך האמונה שהמשפחה היא מקור העוצמה והביטחון של הבן/הבת עם הצרכים המיוחדים, שמפגש ודיאלוג בין הידע ההורי והידע המקצועי והכוח של הביחד הם המנוף האמיתי להצלחה של הבן/הבת ולאיכות חיים של המשפחה, הקהילה והחברה

ארגון נכי צה"לארגון נכי צה"ל
האתר הרשמי של ארגון נכי צה"ל

אתגריםעמותת אתגרים
ספורט אתגרי, העצמה ושילוב חברתי של אנשים מיוחדים.
עמותה המתמחה בספורט אתגרי שיקומי ותחרותי לבעלי מוגבלות.

סל גלסל גל
קבוצת שחקני כדורסל אשר מקיימים מפגשי "סל-גל" בכדי לקרב באופן מעשי בין הקהילה לבין אוכלוסיית הנכים המונה כ-500,000 איש-אישה-וילד בישראל.

התאחדות לספורט נכיםהתאחדות הישראלית לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי
ההתאחדות לספורט נכים מאגדת את הפעילות התחרותית לנכים בארץ לרבות פעילות בליגות, טורנירים והשתתפות בינ"ל ב-15 ענפי ספורט.
ההתאחדות מקבילה לוועד האולימפי בספורט הרגיל ומייצגת את ספורט הנכים מול הגופים הלאומיים והבינ"ל.

עמותת צעדים לוגועמותת צעדים
"צעדים" הנה עמותה רשומה הפועלת בהתנדבות וללא כוונות רווח.
חברי עמותת צעדים, אנשים מוגבלים בתנועה ובתפקוד היום-יומי, כתוצאה מנזקים הרסניים של מחלות, השתלת מפרק/ים.
עבורם צעדים, היא הפתרון היחיד לנזקים קשים אלה.

בית איזי שפיראבית איזי שפירא - עמותת אבי
בית איזי שפירא נותן שירותים חינוכיים-טיפוליים לילדים ובוגרים עם נכויות התפתחותיות כמו, פיגור שכלי, שיתוק מוחין, תסמונת דאון, תסמונת רט, אוטיזם, תסמונות נדירות, בעיות מוטוריות, ליקויי למידה ושירותי תמיכה לבני המשפחה.

אגודת העיוורים הנעזרים בכלבי נחיה בישראלצמד - עמותת העיוורים הנעזרים בכלבי נחיה בישראל
“האגודה פועלת לשיפור איכות החיים של אנשים עם עיוורון, הנעזרים בכלבי נחייה בריאים ומטופלים כהלכה, ומובילה ליצירת חברה ישראלית תומכת ונגישה, בה ישתלב האדם וכלבו באופן מלא תוך הפריה הדדית.”


מרכז וראייטי ירושליםמרכז וראייטי ירושלים
מרכז וראייטי ירושלים הוקם בשנת 1994 כדי לשמש בית חם לילדים בעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם. מרכז וראייטי ירושלים מאגד תחת קורת גג אחת מכלול מסגרות טיפוליות ותמיכתיות, בהן משתתפים מאות ילדים בעלי צרכים מיוחדים. המרכז משתייך לארגון וראייטי העולמי, ופועל בשיתוף עם וראייטי ישראל.

ארגון נכי ישראל
דף הבית של ארגון נכי ישראל

מילבת - שיבא
החלום שלך הוא האתגר שלנו. מילבת -שיבא מעניקה ליווי וסיוע מקצועי לשיפור העצמאות והתפקוד של ילדים, מבוגרים וקשישים עם מוגבלויות, באמצעות טכנולוגיה מסייעת

אביליקו - האתר המקיף ביותר בנושא מוגבלות
אביליקו - אתר הקהילות והמומחים המקיף ביותר בישראל בנושא מוגבלות - כולל מידע וקישורים של מומחים וארגונים, פורומים, מידע על קריירה, יחסים וזוגיות וכל הזכויות שלך.

פורטל נכי צה"ל
אתר תוכן מצויין המיועד לנכי צה"ל - זכויות, הטבות, ייעוץ, פורומים ועוד ועוד

כמוני - חברים לבריאות
מאגר ידע עצום של עשרות אלפי חברים כמוך, רופאים ומומחים מקצועיים ומובילים בתחומם, תוכן בריאות עדכני איכותי ומהימן, אתר מבית מכון גרטנר ללא מטרות רווח

ארגון נכי ואלמנות תאונות עבודה
ארגון נכי תאונות עבודה ואלמנות נפגעי עבודה שהוקם מכוח הוראת חוק הביטוח הלאומי למען הנכים ואלמנות הנפגעים, הוא הגוף המייצג את נפגעי העבודה בישראל

לוגו העמותה - סמל כיסא גלגלים בתוך מגן דודאהב"ה - ארגון הנכים בישראל המיוחד
אהב"ה היא עמותה בפריסה ארצית המורכבת מנכים והורים לילדים נכים. פועלת לרווחת הנכה ילד,בוגר,קשיש וללא הבדל מין גזע ודת. מסייעת לילדים מכל סוגי הנכויות. מייצגת נכים והורים לילדים נכים מול הממסד ומשרדי הממשלה. מקדמת חקיקה בכנסת ישראל. פועלת ברחבי הארץ , בכל המגזרים.

עמותה לילדים בסיכוןהעמותה לילדים בסיכון
העמותה לילדים בסיכון הוקמה בשנת 1990, כדי לסייע לילדים בסיכון נוירופסיכיאטרי ופסיכוסוציאלי ולמשפחותיהם בקהילה. מאז הקמתה, התפתחו שני מרכזי פעילות: המרכז לטיפול וחקר באוטיזם ומרכז חוסן

צעד קדימהעמותת "צעד קדימה"
"צעד קדימה" הינה עמותה הפועלת לחינוך ושיקום של ילדים ומבוגרים עם שיתוק מוחי ומוגבלויות מוטוריות.

רקפת - נוער שמתמודד עם חרדה חברתית וביישנותעמותת רקפת
קבוצות חברתיות לנוער שמתמודד עם חרדה חברתית וביישנות
חזון העמותה: לאפשר לכל מתבגר חרד חברתית או ביישן, מרחב מוגן לתרגול יכולות חברתיות, ומעגל חברתי עשיר ורלבנטי להשתייך אליו. איתור צרכים של בני נוער שמתמודדים עם חרדה חברתית וביישנות ופיתוח מענים מתאימים

yoocanyoocan
אתר השיתוף הגדול בעולם למען ושל אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם עכשיו זמין גם בעברית לקהל בישראל

קו לחייםקו לחיים
עמותת קו לחיים פועלת מאז שנת 1991 לרווחת החולים והנכים בישראל. בין היתר, אנו מארגנים פעילויות פנאי ונופש לילדים ובוגרים עם מוגבלויות בשילוב בני נוער בריאים.

עזריםעזרים
עזרים הינו מאגר המידע הישראלי הרשמי של ישראל בתחום הטכנולוגיה המסייעת. המאגר הוא חלק מרשת המידע עולמית EASTIN
אתר עזרים הוקם בשנת 2007 על ידי עמותת מילבת וארגון אשל – האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל בשיתוף עם קרן קלור ושותפי פיתוח נוספים.
האתר הוקם במטרה להנגיש את המידע הרב הקיים בעמותה לציבור הרחב: אנשים עם מוגבלות, אנשי מקצוע מתחום הרפואה וספקים של ציוד פלטפורמה אחת אחידה המאפשרת חיפוש והשוואה בין אמצעים שונים .

עבור לתוכן העמוד