חברת נגישות בהתאמה

חברת נגישות בהתאמה מבית "מיכה זקן בניה" מעסיקה כח אדם מקצועי ואדיב בעל ניסיון רב שנים בשלל מקצועות הבנייה, השיפוץ והאדריכלות וכמו כן יועצי נגישות מורשים ומנוסים.
יחד ייעצו, יתכננו ויבצעו את השינויים הנדרשים בכדי לאפשר לכם או ליקירכם את הנוחות המקסימלית והבטיחות הנדרשת עבורכם
 
 
חברת נגישות בהתאמה

מדוע החלטתי להסב מקצוע לתחום ההנגשה

שמי לירון סמנכ"ל חברת "נגישות בהתאמה".

לפני כ 3 שנים נולדה לאחי הבכור בת יפיפייה, נכדה ראשונה להוריי אחרי 3 שובבים,

מן הרגע הראשון כולנו התאהבנו בה, ילדה בלונדינית מתוקה עם חיוך כובש.

(אני מכבד את בקשת הוריה ולכן לא אחשוף את שמה כאן ואקרא לה רוני).

כמשפחה מתורגלת בגידול ילדים ונכדים שמנו לב כי קצב ההתפתחות שלה אינו תקין.

כשהתעוררו סימני שאלה, בשלב הראשון הפכנו כולנו ל "מרגיעים לאומיים" וטענו כי "הכל בסדר, היא תתפוס את הקצב, אין מה לדאוג!"

אולם לאחר שהחלו להתווסף סימנים מדאיגים חדשים, שאינם ניתנים לפרשנויות, החלו הוריה במסע אינסופי של תיאומי פגישות, התייעצויות ובדיקות. אני בטוח שהורים נוספים יזדהו כשאגיד שאין אדם מומחה שהם לא פגשו, בין אם הוא רופא, פיזיותרפיסט, מרפא בעיסוק או רב.

לדאבוננו, אף אחד מהם לא הצליח לאפיין בדיוק את התסמונת ממנה היא לוקה. בכל אותה התקופה שמנו לב כי אין אצלה כל התקדמות התפתחותית מבחינה מוטורית, היא איננה זוחלת, מתהפכת או מדברת. הבנו שרוני שלנו נכה.

המחשבה, כי אם ניתן יהיה לאבחן את מצבה ואולי אף למצוא לו פתרון, הדיר שינה מענינו, על כן, החיפוש אחר תשובות עבר לאקדמיה. נרתמנו כולנו בגיוס כספים לטובת המשימה שכללה מחקר מעמיק מדגימות ה- DNA שלה בכל רחבי העולם.

לאחר חודשים מורטי עצבים מצבה של רוני אובחן.

מדובר במקרה קיצון של שיתוק מוחין שמקורו בגן פגום. החוקרים לא הצליחו לאתר מקרים זהים נוספים בעולם, שאולי יכלו היו לשפוך אור על ים השאלות הנוגעות לקצב התפתחותה, הטיפול הרפואי המומלץ וכולי. שאלות שאת התשובות על חלקן אנו מצליחים לענות עם הזמן ועל חלקן כנראה שרק העתיד לבוא יגלה.

כחלק מאותה הירתמות, המשפחה נאלצה לעבור לדירה חדשה בעיר אחרת, זאת, על מנת לשבץ אותה במסגרת המתאימה לה ביותר. לכך התווספה כעת משימה חדשה- שיפוץ הדירה שיכלול בתוכו אלמנטים של הנגשה, כך שניתן יהיה לנייד את רוני בכיסא גלגלים בבית בנוחות ובבטחה. לשם כך יש להרחיב את המעברים והפתחים, לשנות את מיקום הכלים הסניטרים, להתקין מקלחון ייעודי ועוד.

החיפוש היה מייאש, התרוצצות בין אנשי מקצוע כמו אדריכלי פנים וקבלני שיפוצים שהתגלו כלא מיומנים בתחום הנגישות ושכתוצאה מכך נוצרה חריגה גדולה בזמני הביצוע והתקציב, אם תוסיפו לכך את הביקורים החוזרים ונשנים לתיקונים, תבינו את מה שהבנתי אני- מצב שכזה לא יכול להמשך וחייב להימצא לו פתרון.

עברתי תהליך עצמי שבסופו החלטתי להסב מקצוע ולהתמסר לתחום ההנגשה בחיי.

בימים ההם, אשתי, מנהלת פרויקטים בתחום הבניה במקצועה, הפנתה אותי למיכה זקן- מנכ"ל ובעלים של חברת "מיכה זקן בניה בע"מ", שהתברר כמקצוען אמתי וותיק בתחום הבניה, השיפוצים וההנגשה.

נוכחתי לראשונה ליכולותיו המקצועיות וגישתו האנושית בתכנית הטלוויזיה EXTREEM MAKEOVER שבה היה אמון על ביצוע שיפוץ בתים מן היסוד והתאמתם לאנשים בעלי צרכים מיוחדים שידם אינה משגת, כל זאת בזמן לא יאמן של שבוע ימים בלבד.

במחשבה משותפת הקמנו את חברת "נגישות בהתאמה" – חברה המספקת שירות של יועצי נגישות, תכנון אדריכלי מוכוון הנגשה וביצוע מקצועי ומיומן של שיפוצי בתים/דירות ובתי עסק והנגשתם לאנשים עם מוגבלויות, כל זאת בזמן קצר, במחיר הוגן וברגישות המרבית המתבקשת.

מטרתנו היא, להעניק לכם או ליקרים לכם- נכים, קשישים, ילדים ומבוגרים, את השירות הטוב והמתאים ביותר. העובדה שאנו למדים את היכולות והצרכים האישיים של כל לקוח, מוביל לביצוע המקצועי והמהיר ביותר.

לאור חוויתי האישית אני יודע שאחי יכול היה לקבל יחס טוב ומקצועי יותר במקום אחד שמרכז את כל השירותים הנדרשים תחת אותה קורת גג, חברה שיכולה היתה להקל ולא במעט, על חייהם המאתגרים ממילא. לשם כך אנחנו כאן.

במידה ונתקלתם בבעיה או בצורך דומה, אשמח אם תפנו אלי. אני מבטיח שאעשה עבורכם את המירב.

 

ליצירת קשר - לחצו כאן

לירון שכטר
סמנכ"ל נגישות בהתאמה

 

 
     

 

   

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה חברת נגישות בהתאמה: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד