שלום לכולם מהצפון הרחוק...מי אני?

 
 

או קיי אז אספר לכם מי אני, שמי לאורה נולדתי בארגנטינה לפני 44 שנה ובגיל 19 עשיתי עלייה בקבוצת צעירים של 'הסוכנות היהודית' הגעתי לקיבוץ, שם הייתה לי משפחה 'מאמצת' מקסימה עם שלושה ילדים, אחד מהם בגילי שאני 'אימצתי' בעצמי והיום הוא בן זוגי. נולדו לנו שני ילדים מקסימים (מהממים, מדהימים וכו'')

שנים עבדתי בחינוך עד שלפני שלוש שנים שהחלטתי לצאת לדרך וללמוד חינוך לתואר ראשון 'במכללת תל חי', כך שאני סטודנטית בשנה אחרונה ומאוד נהנית מהמגוון הרחב של דברים שלמדתי ועוד לומדת, הגעתי למסכנה שאמשיך ללמוד כל חיי! במסגרת הלמודים שלי נחשפתי לקבוצת תיאטרון מעורבת אשר כללה אנשים עם מוגבלויות פיזיות וללא מוגבלויות, השתתפתי בתוכנית זאת שהייתה תחת מסגרת של 'המרחב לחיים העצמאיים בגליל' הקבוצה הייתה מצוינת והגענו לשם לעשות דרמה, תיאטרון, תנועה, עבודה בגוף, קצב ועוד דברים רבים. לקבוצה הזאת הגעתי דרך חברתי שמרצה במכללה אשר אמרה לי שזה 'ממש תפור עליי'. היא לא טעתה, הייתה זאת קבוצה משמעותית מאוד עבורי...אפילו הייתה הופעה בסוף השנה.

כל סטודנט שמגיע לשנה האחרונה ללימודיו רשאי לעשות "עבודה מעשית" מהמוקד הלימודים שלו, אני לא שייכת למוקד הלימודי 'הנכון', אבל בערך התחננתי להשתתף בקבוצת דרמה ותיאטרון החדשה שקמה וקיבלתי אישור מיוחד (מזל...!) אז הנה אני עושה משהו שממש אבל ממש אבל ממש נהנית ממנו...אנחנו קבוצת תיאטרון של אנשים מיוחדים! נפגש כל הזמן פה, אספר על הנעשה אצלנו בקבוצה ועוד כל מיני הפתעות, ראיונות ורעיונות, יהיה שווה לחכות ....

להתראות ובאהבה רבה

לאורה

 

  ליאורה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד