לא עוצרים לרגע – עוד שבוע של הדרכות שירות מקוונות בנגישות ישראל (7-11.2)

14/02/2021
 
 

עמותת נגישות ישראל ממשיכה להוביל מגוון הדרכות באופן מקוון גם בתקופת הקורונה למגוון חברות, ארגונים ומוסדות שונים.

השבוע ערכה עמותת נגישות ישראל מספר הדרכות שירות באופן פרונטלי ומותאם לתקופתנו. בין ההדרכות:

בתאריך ה-7.2 העבירה העמותה הדרכת שירות לעובדי פז, ב-8.2 הועברה הדרכת שירות לחברת כלל וב-9.2 התקיימה הדרכת שירות נוספת לעובדי טבע קסטל.


בכל ההדרכות עברו המשתתפים הרצאת נגישות השירות, בה למדו כיצד לתת מענה נגיש לכלל הלקוחות הן בטלפון והן באופן פרונטלי. בנוסף, בכל ההדרכות לאחר ההרצאה פגשו העובדים כמה מדריכי העמותה (אנשים עם מוגבלויות) שסיפרו את סיפורם. שיתפו על האתגרים וההצלחות מהיומיום ונתנו טיפים על מנת שירות נגיש טוב יותר.

צילום מסך מההרצאה של בר לקורס הכשרת רכזי זה"ב
הרצאה של בר לקורס הכשרת רכזי זה"ב


נוסף להדרכות השירות, בתאריך 11.2 קיימה העמותה הרצאה מעוררת השראה של בר. ההרצאה הועברה לקורס הכשרת רכזי זה"ב של משרד החינוך. ובה שיתפה בר באתגרים והתמודדות האישית שלה ממערכת החינוך ובחיים בכלל, וכיצד הצליחה להתגבר על הקשיים. ההרצאה הייתה מרתקת בר הראתה שוב ושוב איך מוגבלות לא שווה מגבלה וכשיש רצון, נחישות ואמביציה אפשר לעשות הכול. בין היתר ללמוד תואר, לטוס לטיול גדול באוסטרליה ולהקים עמותה.

 

בסוף ההרצאה התפתח דיון מרתק על מקום החינוך המיוחד, בר ענתה לשאלת אחת המשתתפות כי לדעתה נכון יותר לילדים עם מוגבלויות להתחנך בחינוך הרגיל ולא המיוחד, בבית הספר השכונתי שלהם ועם חבריהם ממקום המגורים כדי לאפשר השתלבות מלאה בחיי הקהילה כבר מילדות.

הדפס
עבור לתוכן העמוד