אפריל עבר ועכשיו מאי / נורית פלג
29/05/2008
 
 
הגדל

טוב, אני יודעת. שוב עבר הרבה זמן מפעם אחרונה שכתבתי. אני פשוט עסוקה וגם לא חזרתי לגמרי לעצמי...

אני נעה בין ימים טובים יותר לרעים פחות... התקופה האיומה כבר עברה (תודה לאל!) אך עדיין סובלת מקור, חולשות, כאבי ראש, חוסר שיווי משקל כמעט מוחלט ותופעות לוואי מעצבנות מכל התרופות.

נו, טוב, אבל לא על זה רציתי לדבר. אפריל עבר בסדר גמור.

בתחילתו הייתי עם יוסי היקר והמדהים שלי בעכו והיה רומנטי ונפלא!

שהינו במלון החדש AKKOTEL והתרשמנו מאוד. הוא נמצא בלב עכו העתיקה ומשוחזר ממבנים קודמים. אני ראיתי בו שילוב עתיק והייטקי. טוב, לא בדיוק הייטקי, אבל בחדר עשוי אבנים, שקט ורגוע, טלויזית LCD 32 אינץ` ומזגן מחודש.

בנוסף, שיפצו אותו שיהיה מותאם במיוחד לנכים. כלל כניסה רחבה לנכים ואף כלל חדר נכים (בו דווקא לא שהיתי) אך כן הייתה מעלית נגישה ושירותי נכים מרווחים במיוחד.

האירוח עצמו היה מדהים. בכלל, מודה שבעכו העתיקה, המאוכלסת כמעט כולה במוסלמים, גיליתי אנשים אדיבים המעוניינים לעזור בכל דרך. הם רצו לעזור ממש בכל דרך: פינו לכסא הגלגלים מקום במקרה הצורך, כיוונו אותנו למקומות שהיינו צריכים ועזרו להעלות את הכיסא במדרגות.

פשוט יחס נפלא!

עכשיו לקטעים הקצת יותר פרטיים... (אך לא אישי מדי כמובן)
לי וליוסי סוף סוף היה זמן איכות לבד. טיילנו ביחד (אני ללקחתי את כסא הגלגלים לאור הבריאות שלי בזמן האחרון), צפינו בטלויזיה ונשנשנו פיצוחים, דיברנו ארוכות, אכלנו בחומוסיה כייפית ובמסעדת דגים ליד הנמל והרמנו כוסית לרגל החיפושים אחר דירה משותפת בחולון.

בהחלט סוף שבוע מוצלח!

הדבר הבא שהגיע אלינו היה פסח. יוסי בא לעשות עימי את הסדר אצל אחותי. זה כה מרגש שהוא בא איתי!

אני מאוד אוהבת להיות שם בגלל מאיה ואור שלי שאני פשוט אוהבת אותם. אור גדל להיות תינוק יפיפה ומאיה היא נסיכה קטנה ומדהימה שלי. עם העובדה שהחלטתי די סופית לא להביא ילדים לעולם, בגלל מצבי הבריאותי, מאיה ואור הם הדבר הקרוב ביותר לזה.

חול המועד עצמו היה מאכזב, כי הייתי סתם בבית חוץ מיום חמישי, בו נפגשתי עם יוסי בטיילת תל אביב ונהניתי מכל רגע.

כמה שאני אוהבת אותו ומחכה לעתיד משותף איתו, החל ממגורים משותפים ועד, בעזרת ה`, לחתונה.

במאי אני ויוסי עתידים להפגש הרבה יותר, שכן נבלה יחדיו ביום העצמאות ואז אגיע לירושלים לשלושה ימים ושבועיים אחרי הוא יהיה אצלי ארבעה ימים.

היחד בהחלט מתקדם. עכשיו הדבר היחידי הוא למצוא דירה. הדהים אותי לגלות שהמבחר באתרי האינטרנט כה מצומצם והמחירים בשמיים. ממתי חולון הפכה ליוקרתית כל-כך?

 

לטורים נוספים של נורית

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד