מרפאה של מכבי במרכז שוסטר ברמת אביב
17/01/2007
 
 
הגדל

הגיעה אלינו תלונה שנאמר בה, בין השאר:

"סניף קופת חולים 'מכבי' בשכונת רמת אביב ג' . ממוקם במרכז שוסטר, רחוב אחימאיר. בכניסה הראשית יושבות האחיות, מנהלת הסניף, שרותי משרד ורופאים שונים. מכון פיסיותרפיה, המעבדה ורופאים שונים נמצאים בקומה אחת למטה. הגישה דרך כעשרים שלושים מדרגות או דרך החניון לבאים ברכב. לאלו הבאים ללא רכב, הם צריכים להיכנס דרך החניון דרך הכניסה של פריקה וטעינה של החנויות מעל, אך מה קורה וצריך גם שרותי משרד או את המנהלת או האחות? שוב יש לצאת דרך החניון לעשות סיבוב ולחזור מהכניסה הראשית. לאחר שאימי שברה את הרגל והיזדקקה לפיסיותרפיה, פניתי אליהם מדוע לא הותקנה מעלית בסניף נטען בפניי שהמקום מושכר...".

 

מאדם אחר שהכיר היטב את המקום קיבלתי את האישור הבא:

"בדיקות הדם והפיזיותרפיה בקומה 1- ותהיתי באמת מה עושים כאלה שלא יכולים לרדת מדרגות. אני לא ידעתי שאפשר להגיע מהחניון. בכל מקרה מי שצריך את שתי הקומות צריך לעשות את זה  לחוד. החניון בחלק השני של המרכז מאוד לא סימפאתי... ולא נראה לי סביר לדרוש ממישהו להלך שם ברגל ולבטח לא על קביים או כסא גלגלים."

מכתב ברוח הדברים לעיל נשלח בינואר 2007. בהיעדר תגובה נשלחו תזכורות ובספטמבר 2007 קיבלנו בקשה לסיוע בייעוץ. אנחנו מבינים שיש נכונות להנגיש את המרפאה, אך יש כל מיני אילוצים...

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד