שירותי נכים בקניון הסיטי אשדוד

14/03/2017
 
 
קניון הסיטי אשדוד (הגדל)

הגיעה תלונה על מצב מחפיר של שירותי הנכים ב"קניון הסיטי" באשדוד. המתלונן פנה ישירות לאחראים במקום, קיבל הבטחות אך דבר לא נעשה. בעקבות פנייתנו השירותים תוקנו

 

המתלונן כתב לנו בסוף פברואר 2017:

"

הייתי בקניון הזה בתאריך 12.2016 ... ורציתי להשתמש בתא השירותים לנכים שבקומה 1. כאשר נכנסתי נעצרתי בהלם. צילמתי ומיד החלטתי לפנות להנהלה, אך לא הצלחתי כי היא נמצאת בקומה שאין אליה מעלית.
פגשתי  בחור שאחראי על הניקיון בקניון, ... הוא התקשר אל מישהו מהנהלה וענו לו שהמראה בחדר שירותים לנכים נגנבה והברז התקלקל. אבל הכול כבר הוזמן ובימים הקרובים אמור להיות יותקן. אחר-כך אותו בחור המליץ לי לרדת לקומה 0 ולהשתמש שירותים שם. ואני התגלגלתי לשם. מה מצאתי תראה בתמונה ... לפחות היה שם ברז, בלי מים אבל. 
והנה היום שוב הייתי בקניון הסיטי. ושוב התחשק לי לשירותים. אין לי מה להגיד הלאה. תסתכל על התמונות שצילמתי היום ותבין הכול מיד. דבר לא השתנה.

"

כתבנו להנהלת הקניון וקיבלנו תוך יומיים את התשובה הבאה:

"

לצערי, בזמן האחרון אנו סובלים מגניבות ברזים וציוד בתאי השירותים. יחד עם זאת, אנו מחויבים לתת שירות להולם וראוי לאנשים עם צורכי נגישות.
אני מבטיח לך, כי עוד השבוע יותקנו ברזים, המראות החסרות יושלמו וכל הדרוש יהיה לשביעות רצונכם ורצון המתלונן.
אבקשך למסור את התנצלותי וכן לומר כי שונו נהלי הדיווח בעניינים אלו. והדיווח עבור חוסרים מגיע ישירות אליי ברמה יומית.

"

באמצע מרץ 2017 המתלונן עדכן:

"

אני שמח לדווח שבחדרי שירותים לנכים בקניון הסיטי אשר באשדוד טיפלו בליקויים. כפי שתוכל לראות בתמונות שצילמתי היום, הותקנו מראות, ברזים, תיקנו אסלות וגם בברז יש מים.  
חסרים סבוניות. בחדרים יחסית נקי.

"

 

תודה למנכ"ל הקניון על ההיענות המהירה, נקווה שידאגו לתחזוקה ראויה כל הזמן.

תודה גם למתלונן שעדכן אותנו במהירות בתיקון השירותים.

 

אחד מתאי השירותים אחרי תיקון, מרץ 2017

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד