ניצחון הרוח
19/03/2006
 
 

 כל אחד יכול לרכוב על אופניים – המוטו הבסיסי בשיעורי הרכיבה של יוסי קט.

זהו מכתב תודה שנכתב על ידי אב לילד אשר לוקה בשיתוק מוחין. בהדרכתו של יוסי קט התגבר הילד על מגבלותיו והגשים חלום: רכיבה על אופניים.

 

יוסי שלום
בני בן ה- 12 סובל, כפי שאתה יודע, משיתוק מוחין קל הגורם לצליעה, לתפקוד לקוי של הגוף ולבעיות שיווי משקל קשות. למרות זאת הוא מתעקש להשתתף בפעילויות גופניות המאפיינות את בני גילו, יוצא לטיולים, משתתף במשחקי כדורגל עם חבריו ועוד.
ובין השאר הוא גם רצה ללמוד לרכב על אופניים.
פעמים רבות ניסינו, אני והוא, להתגבר על המכשול הזה. עוד מגיל צעיר היינו יוצאים בשבת בבוקר, מחפשים מקום מבודד מעט (שכן הוא התבייש שחבריו ושכניו יראו עד כמה קשה לו ללמוד), ומתחילים: הוא על אופניים, ואני מחזיק אותו, רץ אחריו. וכמה שניסינו, וניסינו הרבה, זה לא הלך.
עזבנו את זה, ועברו כמה שנים, ויום אחד הפיזיוטרפיסטית המטפלת בו סיפרה לנו עליך. והוא החליט שהוא רוצה לנסות. אני הייתי קצת סקפטי, אך למה לא?
הגענו לשיעור ראשון אצלך, ודי נדהמתי שכבר לאחר חמש דקות אמרת לי: "קטן עליו-הוא ירכב".
ואכן כמה שיעורים, ואחר כך עוד כמה, לפעמים במגרש "הביתי" שלך ברמת השרון ולפעמים אצלנו בשכונה. והעסק הצליח, והצליח לא מעט בזכות המקצועיות שלך בעניין הזה, שלדעתי נתנה לבני המון בטחון והגישה המאוד אופטימית וחביבה וסומכת.
גם לאחר שסיימתם את השיעורים, והוא עדיין לא רכב חופשי, אמרת לי: "מכאן זה עניין של אימון, אתם לא צריכים אותי יותר", עדיין לא האמנתי עד הסוף שהוא יצליח, אך עוד כמה אימונים, והוא אכן התחיל לרכב, ונהנה מכך מאוד.
אני רוצה להודות לך על המקצועיות, והאכפתיות, והאמון שנתת בו, והמתנה הנהדרת שהענקת לו.

תודה

לפרטים נוספים

יוסי קט
אתר: www.yossi-kat.com
משרד: 03-5405473
פקס: 050-8393357
מייל: info@yossi-kat.com

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד