ביבי, מחפש מסעדה עם נגישות?

עמותת נגישות ישראל באמצעות סוכנות twentythree מעלה קמפיין בזק לרגל גיבוס רגלו של רה"מ וקוראת לכם לחתום לו על הגבס בעמוד www.SignBibi.com
12/06/2012
 
 
בואו לחתום על הגבס של ביבי

 

ראש ממשלת ישראל בגבס וזו לא סיבה לבדיחה. אבל זו בהחלט הזדמנות להזכיר לו שבמדינת ישראל יש כיום כ-1,440,000 אנשים עם מוגבלות שעצמאותם וכבודם נפגעים יום יום בשל חוסר נגישות פיזית, שירות לא נגיש והעדר טכנולוגיות מסייעות ומנגישות.

 

רק כדי לסבר את האוזן, בסקר שנערך לאחרונה בכ-900 מסעדות ברחבי הארץ, על ידי עמותת נגישות ישראל, נמצא שכ-80% מהן אינן נגישות! המצב לא שונה בהרבה במלונות, בתי כנסת ומבני ציבור רבים נוספים.

 

במהלך מהיר, הרימו סוכנות twentythree ועמותת נגישות ישראל, אתר המאפשר לכל אחד ואחת לחתום על הגבס המפורסם בישראל. כמו כן ניתן לצפות באיחולים ובמסרים שהשאירו אנשים אחרים וכמובן הכל ניתן לשיתוף. כתובת האתר: www.SignBibi.com

 

דבר מנכ"לית עמותת נגישות ישראל, עו"ד מיכל רימון:
"עמותת נגישות ישראל מאחלת החלמה מהירה לראש הממשלה מר נתניהו. המוגבלות שחש רה"מ לשמחתנו היא זמנית אך ממחישה את הצורך בנגישות. העובדה שרגלו של ראש הממשלה מגובסת לא צריכה למנוע ממנו להמשיך לתפקד ולחיות את חייו כרגיל לצערנו העדר נגישות עלולה למנוע זאת.

 

עמותת נגישות ישראל פועלת בהצלחה מזה 12 שנים לשינוי מצב זה. ניתן לראות בשטח שינוי של ממש אך יש עוד הרבה עבודה – כבוד ראש הממשלה , תמיד נשמח לעוד שותפים לעשייה זו.

 

אז, ביבי היקר – רגע לפני שתקבע ללכת לפגישה או מסעדה בזמן הקרוב, אנו כאן בשבילך –
נשמח לעדכנך אם המקום
נגיש."

 

twentythree, אשר הוקמה ע"י ארז רובינשטיין ויוסי צרפתי, מתמחה במהלכי PR דיגיטליים היוצרים חשיפה גבוהה ומעורבות גולשים. ברזומה שלהם ניתן למצוא את פרויקט קבוצות דם, דרישת כופר מאיש הפרסום המפורסם בעולם, טלפונים ממלאך המוות למובילי דעה ברחבי העולם בקמפיין ל-ifidie, מודעה לאנגלו-סכסון ת"א על מות אוסמה שעלתה ביום פרסום חיסולו ועוד. בין לקוחותיה נמנים אינטל, אדם מילא, Smart Trike, Kata, if I die, עמותת נט"ל, תנועת אור, אנגלו סכסון ת"א, אלטשולר שחם ועוד.

 

אם עדיין לא עשיתם זאת, לחצו כאן כדי לחתום לביבי על הגבס!

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד