אל תתרמו לנו – קנו מאיתנו!
11/02/2010
 
 

סטודיו אנד ג'וי  לעיצוב וייצור זרי פרחים ומתנות איכות, המשלב עשרות עובדים בעלי צרכים מיוחדים רב תחומיים, מציע מגוון מתנות אהבה לרגל יום המשפחה וחג האהבה, שחלים השנה באותו יום – יום ראשון, ל' בשבט, 14 בפברואר.

 

אנד ג'וי הינו סטודיו ייחודי, הממוקם בפארק אפק בראש העין ומעסיק עובדים עם צרכים מיוחדים רב תחומיים - נפגעי נפש, פיגור שכלי, לקויי ראייה ועוד. תהליך הכנת מתנות אהבה הינו גם תהליך הדרכה שמטרתו יצירת תעסוקה,שבה עובדי הסטודיו רוכשים מקצוע, משתכרים שכר הוגן ומכובד, ומשתלבים בקהילה באופן נורמטיבי ככל האפשר על פ ייכולותיהם וכישוריהם.

הסטודיו אינו נתמך ע"י גופים ציבוריים או על ידי תרומות, אלא ניזון ממכירות בלבד, כל זאת כדי לא להוות נטל על הציבור ובקו מנחה שאומר: "אל תתרמו לנו - קנו מאיתנו".

 

לקראת יום המשפחה וחג האהבה מציע סטודיו אנד ג'וי מגוון רחב של פרחים ומתנות ובינהן:

מארז נתינה אישי עם 12 בונבוני שוקולד: מארז הכולל חלון כיס עם אוסף מסרים משתנים "דבר חיובי שאני בוחר לעשות היום". בצידי המארז יצירות אומנות של שתים מהמשתקמות בסטודיו אנד ג'וי: שיר של ציפי אור, אשר איבדה את ראייתה בין רגע לפני כ-27 שנים ועובדת בסטודיו למרות מגבלותיה, ושלושה ציורים של שירה מני.
 

שתי האמניות תזכנה למענק מיוחד על מכירות עבודותיהן, מעבר לשכר העבודה הקבוע.

לאחר אכילת תוכן המארז הוא יכול לשמש כמעמד לכלי כתיבה, כשכל יום ניתן לבחור מסר אחר שיעמוד מול עיניכם או לחילופין תמונה של אהובים או בני משפחה. המחיר: 30 ₪. (מומלץ כתוספת לזר פרחים).

כרכרת מתוקים: סידור מתוקה המורכב מ-20 בונבוני שוקולד ודובי קטן השזורים באופני נוי בסגנון עתיק בשילוב מתכת וראטן. מחיר:139 ₪.

שילוב רומנטי: מתנה רומנטית ומיוחדת הכוללת: עץ בונסאי אהבה שתול בכלי קרמיקה לבן. ליקר שוקולד איכות י250 מ"ל.פחית מתכת בצורת לב מלאה בדרז'ה שוקולד. המחיר: 179 ₪.

משאלה מתוקה: בוקט מקסים ומתוק, השזור מ-13 פרחי בונבוני שוקולד איכותיים הארוזים כל אחד בנייר קרפ, מונח באגרטל קרמיקה איכותי בצבע לבן.מחיר: 129 ₪.

מתוק ומפנק: מארז מיוחד של מקס ברנר, הכולל מוצרי שוקולד וספא איכותיים:

נר דקורטיבי ומיוחד, המצטיין באור דמי (ללא אש אמיתית)ו מופעל ע"י סוללות, נטס/פיסטוק- פקאן סיני,פייבוריט דבש – קוביות שוקולד דבש עם נוגט ושברי פקאן, סבון מבית מקס ברנר על בסיס  חמאת קקאו וקינמון אינדונזי, קרם ידיים מבית מקס ברנר עם וניל מועשר בחמאת גוף טהורה.מחיר: 159 ₪.

 

מבצע מיוחד לימים אלו: סטודיו אנד ג'וי מעניק לכל הרוכשים פרחים ומתנות ליום המשפחה ויום האהבה ב- 150 ₪ ומעלה, קקטוס אהבה מיוחד ללא קוצים השתול בכלי קרמיקה עם איור בעבודת יד.  (המבצע בתוקף עד 16/2/10 או עד גמר המלאי. לא כולל דמי משלוח. במשלוחים יצורף הקקטוס למתנה).

 

הסטודיו מעניק הנחות משמעותיות לרכישות מרוכזות ומעצב מודלים יחודיים למעונינים.

ניתן למצוא באתר האינטרנט www.andjoy.co.il מבחר מוצרים מרהיבים

מספר הטלפון: 03-9011735. ניתן להזמין שליחויות לכל הארץ.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד