חדש ברשת: לוח דרושים לאנשים עם מוגבלות

21/08/2013
 
 
לוגו המשרד לכלכלה

אנשים עם מוגבלות המחפשים עבודה יכולים כעת לעשות זאת ביתר קלות בזכות לוח דרושים אינטרנטי שהשיק המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות במשרד הכלכלה. מנהל המטה: רוב ההשמות התמקדו עד עתה בתחום הייצור, כעת יש מענה גם לאקדמאים.

באתר האינטרנט של המטה תוכלו למצוא:

  • קישור ללוח משרות ייחודי המכיל מאות הזדמנויות עבודה בשוק החופשי
  • מדריך מלא למחפשי עבודה עם מוגבלות
  • ייעוץ והכונה ממומחים בתחום

ממלאים באתר בטופס מקוון שם מלא ודואר אלקטרוני ומקבלים חזרה מידע וכלים שיסייעו לכם במציאת עבודה.

השירות ניתן ללא תשלום!

הלוח כולל מאות משרות, בין השאר אפשר למצוא בו הצעות עבודה לעורכי דין, מהנדסים, כלכלנים, אנשי חשבות, טכנאים, אנשי אינטרנט, מתרגמים, עובדים מקצועיים בתחום החרטות, נהגים, עזורי נהגים וכן גם עובדים במכירות ובנקיון.

מנהל המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות, בני פפרמן, מציין כי היתרון הוא מתן אפשרות לבחור מתוך היצע של משרות, "לרבים מבין האנשים עם מוגבלות יש חסמים בהשתלבות בשוק העובדה מכיוון שהם מאבדים את הביטחון. בנוסף יש כלפיהם דעות קדומות לפיהם יש להם יכולות נמוכות יותר – מה שאינו נכון".

פפרמן מציין כי כיום, רוב המאמצים לשילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה מתמקדים ברמות נמוכות של משלחי יד ובעובדים בלתי מקצועיים כמו עובדי ייצור. את זה מנסה האתר החדש לשנות. "יש שיעורי אבטלה גבוהים בקרב אנשים עם מוגבלות אקדמאים ויותר חמור – רבים אינם עובדים במקצועות שהם למדו ועובדים בתפקידים נמוכים יותר", הוא מסביר.

המודעות באתר כוללות את פירוט המשרה, דרישות, תיאור סביבת העבודה הפיזית עם ציון מידת הנגישות לנכים, שכר ודרישות מיוחדות.

לאתר המטה - לחצו כאן

 

ללוח המשרות - לחצו כאן

לידיעה שהתפרסמה ב ynet - לחצו כאן

 

ללוח המשרות החינמי של נגישות ישראל - כנסו לכאן

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד