לראשונה בישראל: "לאופק" מייבאת קרוואן ממונע נגיש לנכים המרותקים לכיסא גלגלים

המוטורהום לנכים מצויד במעלית המאפשרת לאדם עם המוגבלות להיכנס עם כיסא הגלגלים, גישה נוחה לשירותים, מקלחת ועוד. המוטורהום יוצג ב-11 וה-12 בפברואר בתערוכת התיירות בגני התערוכה.
הכניסה חופשית!! והציבור מוזמן להגיע ולהתרשם מהקרוואן
4/02/2014
 
 
הקרוואן


לראשונה בישראל, גם אנשים עם מוגבלות  המרותקים לכיסאות גלגלים, יוכלו לצאת לנופש בקרוואן ממונע (מוטורהום) אשר תייבא לארץ חברת לאופק קרוואנים וקמפינג.
מוטורהום המותאם לנכים יגיע לישראל מגרמניה ויוצג ב-11 וה-12 בפברואר בתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית שתתקיים בגני התערוכה בת"א.
הכניסה חופשית והקהל מוזמן להגיע ולהתרשם מהקרוואן.

המוטורהום לנכים מצויד במעלית המאפשרת לאדם עם המוגבלות להיכנס עם כיסא הגלגלים למוטורהום, אשר מותאם בתוכו לתנועה של כסא הגלגלים. הנהג יכול להתייצב ליד ההגה או לחילופין לצד הנהג.

המוטורהום מיועד לשישה נופשים, יש בו מקלחת, שירותים, מטבחון מאובזר עם כיריים, מיקרוגל ומקרר וכמובן מסכי טלוויזיה ומזגן. לאופק, מייבאת לישראל קרוואנים מפוארים למכירה ולהשכרה ומפעילה מספר חניונים והיא מתכוונת לשלב את המוטורהום הנגיש בין מגוון האפשרויות המוצעות לציבור הנופשים להשכרה או למכירה.

בתערוכת התיירות תציג לאופק גם את החידושים האחרונים בתחום מוצרי הקמפינג. לאופק היא בעלת הזיכיון הבלעדי לייבא לישראל את מוצרי הקמפינג האיכותיים של חברת "ברונר" מאיטליה, אשר כבר למעלה מחמישים שנה נחשבת לחברה מובילה בתחום הקמפינג והפנאי באירופה. 

ברונר מייצרת, בין היתר, אוהלים, מטבחי קמפינג, אבזור מגוון לקרוואנים ולמוטורהום וריהוט קמפינג מיוחד כמו שולחנות מתקפלים, כיסאות קמפינג, מיטות שדה איכותיות ומיטות

 שיזוף וכל מה שצריך לקמפינג מוצלח, מפנק ומשודרג.

אסף אפרים, מנכ"ל לאופק: "בשנה האחרונה הערנו את שוק הקרוואנים בישראל. יצרנו מהפכה בתחום וסיפקנו לנופש הישראלי את האיכות הגבוהה ביותר שקיימת בתחום הקרוואנים. אנחנו מאמינים כי גם לאנשים עם מוגבלות מגיעה הזכות לנפוש ולטייל בארץ בקרוואן איכותי ומאובזר ואני שמח שנפלה בחלקנו הזכות להביא את הבשורה לציבור אנשים עם מוגבלות בישראל".

 

 לאתר חברת "לאופק" - לחצו כאן

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד