20 שנות פעילות חוג הריקודים / דר' רויטל שורץ-סבירסקי
17/12/2008
 
 
הגדל

צילומים: גיל קני

ריקוד לטיני - חיה לביא, נוגה וינשטיין (מתנדבת של "נגישות ישראל" בצפון) ואני. כוראוגרפיה: תמר סרוקה.

תקופת ההכנות רוויית הנוסטלגיה לקראת ערב האירוע שציין 20 שנות פעילות חוג הריקודים על כיסאות גלגלים באיל"ן חיפה התקרבה לסיומה; ימים מרגשים, עמוסי סריקות של תמונות דהויות וגזירי עיתון מלפני שנים לא-מעטות של כתבות על חוג הריקודים מהעיתונות, קטעי וידאו מתחרויות ומאירועים בעברנו, ומאמץ אדיר של איציק חברנו הבלתי-נלאה - שהפך כל אבן בניסיון לאתר מרקידים ומתנדבים שהפסיקו זה מכבר את הפעילות איתנו.

הערב הגדול הגיע. באולם הריקודים הקטן יותר הוצב כיבוד עשיר (שנתרם על ידי החברים והנהלת המועדון) ועמדת הקרנה קבועה הציגה סרטונים ומצגת נוסטלגית מרגשת. אחד-אחד הגיעו המוזמנים מכל קצות חיפה, הקריות והגליל – חברים שלא פגשנו שנים רבות, שותפים למפעל ייחודי בהקמתו. עיניים מעטות נותרו יבשות... במיוחד מרגש היה לפגוש את המייסד, נוגה רוזנטל ואת המרקידה הראשונה שלנו, שרית כץ, שהגיעה ממרחקים.

לאחר שעה ומחצה של חיבוקים ושמחה עזה, הצטרפו אלינו להקות הריקוד ממרכז הארץ שכיבדו אותנו בנוכחותן – איל"ן-ראשון לציון וספיבק וכן שותפתנו-שכנתנו מ"בית הלוחם-חיפה" – והתוכנית האומנותית יצאה לדרך.

צמד רק לגעת - זהבה פדנס ואורן ברייאר. כוראוגרפיה: אורן ברייארלאחר דברי הברכה, הופיעה קבוצתנו המארחת והחוגגת ביום מיוחד זה בקטעי ריקוד תחת הדרכתן של המרקידות והכוראוגרפיות מרגריטה פוליאקוב ותמר סרוקה. כיבדו אותנו בנוכחותם בהופעות אורח בהתנדבות צמד הרקדנים - אנדריי וז'ניה, צמד רק לגעת – אורן בראייר וזהבה פדנס ולהקת הריקוד של בית הלוחם-חיפה.

הערב הסתיים בחלוקת שי של הוקרה למרקידים בעבר ובהווה ובהרקדה המונית לכיסאות גלגלים בניצוחו המלהיב של אוהד עטייה, המרקיד של איל"ן חיפה לריקודי-עם.

תודות חמות לכל אורחינו שהגיעו ממרחקים, למתנדבינו המתמידים, להנהלת מועדון איל"ן קרית חיים, לאנשי האחזקה המסורים, לחברי חוג הריקודים שעמלו על המצגת ועל ההכנות לערב המרשים ומעל לכל - למרקידינו הסבלניים.

להקת הריקודים של אילן חיפה בת העשרים בסיום ריקוד הוולס וקידת תודה לקהל
להקת הריקודים של איל"ן חיפה בת העשרים בסיום ריקוד הוולס וקידת תודה לקהל.
כוריאוגרפיה: מרגריטה פוליאקוב.

לטור קודם בנושא להקת הריקודים איל"ן חיפה

לטורים נוספים של רויטל

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד