הישג ענק לספורטאית איל"ן קרית חיים
3/05/2010
 
 

מאת: אבנר בטיסט

הישג מדהים לספורטאית הצעירה ליאור אהרוני המתאמנת במרכז הספורט של איל"ן בקרית חיים.

אנו רגילים שמבין בעלי המגבלה, קיימים ספורטאים מחוננים המתחרים בתחרויות של נכים.

כך למשל בהמשך לאולימפיאדה - מתקיימית תמיד אולימפיאדה לבעלי מוגבלות בהם זוכים בעלי המגבלה מישראל להצלחות גדולות בהרבה מאלו של הספורטאים הרגילים באולימפיאדה הכללית.

 

גם בארץ קיימות תחרויות בין קבוצות ומועדונים של הספורטאים בעלי המגבלה, המייצגים אותנו בהצלחה גם בתחרויות בחו"ל.

 

הפעם רציתי לספר על ספורטאית מוכשרת בת שלוש עשרה, המתאמנת ומתחרה כרגיל במסגרת מרכז הספורט של איל"ן חיפה בתחום טניס השולחן ולאחרונה, בתחרות בספיבק רמת גן, זכתה במדליה כמו בעלי מגבלה אחרים מבין המשתתפים.

 

אלא שלפני כשבוע, ליאור אהרוני, השתתפה בתחרויות הרגילות בקרית ביאליק בטניס שולחן כשווה בין שווים עם מתחרים שאינם בעלי מגבלה. הספורטאית המחוננת הוכיחה את יכולתה בנצחה ובקבלת מדליה על מקום ראשון בין הבנות בדרגתה. אולם לא זו בלבד אלא שהיא המשיכה והתמודדה ואף זכתה במקום השני והמכובד בין כלל המשתתפים בנים ובנות!

 

זכיה בתחרות רגילה ולא תחרות של בעלי מגבלה היא לא עניין של מה בכך ואי אפשר לעבור על כך מבלי להחמיא לספורטאית שאולי פרצה בכך גבול חדש בשילוב בעלי מגבלה בתחרויות ספורט.

 

אנו מאחלים לליאור שתמשיך ותצליח ומברכים אותה לרגל נצחונותיה המרשימים. כמו כן שלוחה ברכתנו לבוריס, מאמן טניס השולחן במרכז הספורט, המאמן את ליאור וחניכים אחרים במרכז וכן את נבחרת טניס השולחן של המרכז שנציגיה מופיעים מדי פעם בארץ ובחו"ל וזוכים במדליות.


 

 

פרס עבור זכיה של ליאור במקום הראשון בין הבנות
פרס עבור זכיה של ליאור במקום הראשון בין הבנות

 

 

ו...מקום שני מבין כל המתחרים בתחרות - בנות ובנים
ו...מקום שני מבין כל המתחרים בתחרות - בנות ובנים

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד