ראש העיר ק.ביאליק קיבל אות הוקרה מהכנסת על פעילותו למען בעלי מגבלה
7/12/2010
 
 

מאת: אבנר בטיסט

ביום הנכה הבינלאומי בכנסת שנערך בתאריך 30.11.2010 קיבל ראש עירית קרית ביאליק מר אלי דוקורסקי אות הוקרה מהשדולה למען אנשים עם מוגבלות בכנסת ישראל על פעילותו למען בעלי
מוגבלויות ופעילותו להנגשת עירו.

את אות ההוקרה הוא קיבל בטכס לכבוד יום הנכה הבינלאומי שנערך בכנסת בתאריך 30.11.2010 בהשתתפות בעלי המגבלה שביקרו והשתתפו באותו יום בדיונים בועדות הכנסת שדנו בענינים הקשורים בבעלי מוגבלויות.

בטכס נאמו בין היתר נציב נציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים מר אחיה קמארה, חברי הכנסת אילן גילאון ואורית זוארץ. במשך הטכס ישב על הבמה פנל של בעלי
מוגבלויות.

בסיום הטכס קיבלו כמה אישים אותות הוקרה על פועלם למען בעלי מוגבלויות ובהם כאמור ראש העיר קרית ביאליק מר אלי דוקורסקי שהגיע לכנסת בלווית חברי קהילה נגישה קרית ביאליק שנכחו בקהל.

ראש העיר אף טרח להודות לאנשי הקהילה הנגישה קרית ביאליק ובמיוחד הזכיר את חברת מועצת העיר ק. ביאליק ומנהלת נגישות ישראל צפון ד"ר רויטל שורץ- סבירסקי המשמשת יד ימינו בכל הקשור לפעילות חינוכית, ניהולית והתנדבותית בנושא אנשים עם מוגבלות בעיר ונגישות העיר לטובת תושביה.

את ראש העיר ופועלו אני מכיר ומלווה בכתבות כבר זמן רב וכתושב הקריות, כתב וסוקר נגישות ישראל אוכל רק לומר שהלוואי שראשי ערי הקריות הסמוכות יקחו ממנו דוגמא ויחקו את מעשיו.

כיום על אף השתדלותה של ד"ר רויטל סבירסקי ומתנדבי נגישות ישראל בקריות, עירית קרית ביאליק מקדימה את הערים האחרות בצורה מובהקת ודבר זה מצביע על גישתו והתמסרותו של ראש העיר לנושא החשוב הזה ועל כך יבורך.

פרט לדאגה להנגשת עירו והנגשתה כולל הקמת בנינים מונגשים לעילא כמו המרכז הרב תכליתי, פארקים, בתי ספר, מבני ציבור וכו' והנגשת המרחב העירוני, מבוצעת פעולה חינוכית והסברתית בנושאי אנשים עם מוגבלויות.

העיר מקיימת פעילות שוטפת בנושא קהילה נגישה ועל כך מגיע למר אלי דוקורסקי, לחברת המועצה ד"ר סבירסקי ולחברי הקהילה ומתנדבי נגישות ישראל בה כל הכבוד.
 

ראש עיריית קרית ביאליק קיבל תעודת הוקרה על פועלו בתחום הנגישות

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד