רוית קרדי, מנכלית "מהלב"

 
 

אני רוית, מורשית נגישות שירות וגם מנכלית מהלב. מהלב הוקמה לפני 20 שנה לטובת פיתוח ואספקת אביזרי נגישות. עסקנו בשמיעה בעבר וכעת גם באנשים עם מגבלת ראיה.

המטרה שלנו במוצר שפתחנו – להוציא את החשש מהנגישות בעולם הפיסי – שירות ומתו"ס על ידי ממשקים וירטואליים.

ציינתי מספר חסמים ויש הרבה יותר גדולים – בעולם הפיסי: כמות מידע מורכבותו, מערכות עם הרבה שלבים, מידע נגיש לכ"א כשהוא זמין. אנשים אומרים אם היה לי מלווה השירות היה יותר מהיר. יש לנו כמות מסוימת של אנשים לתת מענה לכמות גדולה של אנשים עם מוגבלות.

החסם הופך להזדמנות. אנו פתחנו את סטפ היר STEP HEAR כדי לאפשר לאנשים להתמצא במרחב ואז הבנו שאנו יכולים לתת מענה להרבה בעיות ומפתחות להרבה חסמים רבים מהם נגישות ישראל הציבה בפנינו – פיקוד מעליות זימון תורים מכונות טכנולוגיה חכה שילוט קולי ומערכות לתחבורה ציבורית ועוד ועוד.

כל פעם יש יותר אפשרויות לפיתוח.

הנגישות היא בכף היד של המשתמש אבל אנו רוצים שזה יהיה לאדם עם מוגבלות – שהיישומון יעתיק את מה שקורה ברמה הפיסית. עמידות, גמישות בהעברת מסרים ואינטגרציה עם מערכות תקשורת.

אין לי לצערי אפשרות להראות לכם – מדובר באפליקציה שמאפשרת הפעלת שערים בלחיצת כפתור, קודן, אפשרות להזמין נהג אוטובוס ומגוון אפשרויות בתוך האפליקציה. היא מאד פשוטה נוחה וויזואלית וכלפי מערכות אחרות – מורכבת ומיוחדת. חכמה ופשוטה לשימוש למשתמש הקצה.

מיכל – אני רוצה להודות לכל המרצים הנציגים השותפים הנפלאים – תודה להם ולכם שנשארתם.

הצגות והתמלול יעלו לאתר בתחילת שבוע הבא. והבשורה - השרה חתמה וכנראה מחר זה יעלה ברשומות

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד