"העין השלישית" / שגיא מרקוס
20/12/2009
 
 
הגדל

מרכז הטיפולים, "העין השלישית", הינו ייחודי ביותר באופן שבו המטפלים חלקם רואים וחלקם עיוורים.

המטפל העיוור הוא מהמבוקשים ביותר בעולם מפני שעקב העיוורון, החושים האחרים, מפותחים בהרבה מאשר אצל בן אדם רואה ולכן אצל אדם עיוור, חוש המישוש מפותח יותר והוא רגיש יותר לתחושות המטופל וחווית הטיפול היא יותר טובה.

עצם שילובם של אנשים עיוורים כמטפלים, מראה שניתן לקחת כל מגבלה ולהפוך אותה ליתרון וזה מסר לחיים שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים להפנים. כאשר יש את הרצון להצליח, שום מגבלה לא תעמוד בדרך, וכל אחד יש את הכלים להצליח בדרך שלו.

חשוב לציין שהמטפלים בעין השלישית הינם בעלי תעודות הסמכה מהמכללות ובתי הספר מהמובילים בתחומם בארץ.

העין השלישית הינו מרכז טיפולים אשר מטפל ברמה הגבוהה ביותר במגוון תחומים כגון: רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי, אבנים חמות, רייקי, שיאצו, רפואה סינית, סו-ג'וק, עיסוי נשים בהריון, טיפול לימפתי ממוחשב ועוד מגוון טיפולים ברמה הגבוהה ביותר והנעימה ביותר, הטיפול עצמו מלווה בשמנים ארומתיים ובמשחות טיפוליות מהטובות מסוגן.

בכל הנוגע לנגישות, המקום נגיש לבעלי מוגבלויות ומכיל פתחים רחבים,שירותים תיקניים,

צבע משקופים שונה מצבע הדלת וכך גם הידיות, תאורה מתאימה, רמפה ומעקה אחיזה בכניסה למבנה, מעלית תיקנית וחנייה לנכים בחזית. ומפוקח רפואית על ידי רופא ונתון זה מעניק לעין השלישית יתרון על פני קליניקות אחרות אשר חלקן אינן נגישות לאנשים עם מוגבלויות.

מי שיגיע לקליניקה יתרשם מחדרי הטיפול אשר מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר וערוכים לטפל בכל אחד ואחת מכן בצורה הטובה ביותר.

כחלק ממקצועיותו של המרכז, לפני כל טיפול, נערך אבחון רפואי ונפתח כרטיס לטיפול ומעקב ובמידת הצורך, יוצרים קשר עם רופאים מומחים לצורך אבחון ופתרון הפתולוגיה.

אחת ההטבות שהעין השלישית מביאה, היא האופציה לקבל את הטיפול מחוץ לקליניקה, למשל, בבית הלקוח, או בכל מקום אחר שימצא לנכון, בהחלט נתון שיכול להקל במיוחד על אנשים עם מוגבלויות אשר חלקם יתקשו להגיע לקליניקה ויעדיפו לקבל טיפול בבית.

בין לקוחות העין השלישית מופיעים- קופת חולים "לאומית", רשויות, מוסדות, ארגונים, מח"צ, מפעלים וכמובן לקוחות פרטיים, בהחלט רשימת לקוחות שמוכיחה שמדובר במקום רציני, מכובד, שנותן תמורה גדולה בכל טיפול שתבחרו לנכון לעשות.

הקליניקה מנוהלת,מפוקחת ומופעלת על ידי אמיר מנקר - מעסה רפואי בכיר ורפלקסולוג, מומחה בתחומו, בעל ניסיון רב וחבר באגודת המעסים ומטפלי גוף בישראל ורשום בפנקס המטפלים, והוא מסביר את הייחודיות של הקליניקה ותרומתה לשילובם של אנשים עם מוגבלות

בחברה: "זו קליניקה יחידה מסוגה במדינה,בה המעסים עיוורים ולה אח ורע במזרח הרחוק.

למעסים העיוורים יתרונות: הדיסקרטיות שהם מעניקים למטופלים,רגישות למטופלים וחוש מישוש רחב יותר מלמעסים רגילים.

דבר נוסף שאינו פחות חשוב, שילובם של העיוורים בחברה רגילה והוצאתם לעבודה", כך מסביר אמיר מנקר על ייחודה של הקליניקה.

ראוי לשבח את העין השלישית על כך שהיא מקדשת שוויון הזדמנויות בחברה ולא מפנה את גבה לאנשים עם מוגבלות שיש להם כל כך הרבה לתרום לחברה ואם רק יתנו להם הזדמנות להראות את היכולות שלהם, החברה תרוויח בגדול.

 

הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד