ידית ה- Handybar
14/01/2009
 
 

ידית ה- handy bar
מראה מקרוב של ידית ה- handy bar

ידית ה- handy bar הינה מכשיר עזר, פשוט וקל לשימוש, שמטרתו לסייע לנהג או לנוסע ברכב להכנס ולצאת בבטחה ובקלות מן הרכב.

תכונות ואופן השימוש

®Handybar הינה המצאה קנדית עטורת פרסים, בעלת פטנט עולמי, המאפשרת עצמאות בחיי היומיום למיליוני משתמשים ובנוסף, עשויה גם להציל חיים.

®Handybar הינה ידית תמיכה ניידת המסייעת לאנשים עם קושי, מוגבלות זמנית או קבועה בניידות, המתקשים בכניסה, קימה ויציאה מהרכב.

הידית מאפשרת מעבר בטוח, מכובד וקל אל הרכב וממנו. היא תוכננה כך שאינה דורשת שום התקנה  מיוחדת ויקרה או שינויים כלשהם בכלי הרכב.

הידית מותקנת בשניות בכל פעם שזקוקים לה, בתוך ה- Striker וננעלת בתוכו. ה- Striker הינו סגר הדלתות בצורה "U" המצוי ברוב דגמי המכוניות בעולם. בתום השימוש, הידית נשלפת בשניות. אורך הידית כ-23 ס"מ ומשקלה פחות מחצי ק"ג.המבנה הייחודי שלה מאפשר לה לשאת משקל של עד 160 ק"ג. כאשר אינה בשימוש, ניתן לאחסן אותה בכיס הדלת או בתא הכפפות. הידית משמשת גם ככלי עזר במקרה מצער של הילכדות במכונית בתאונת דרכים, מאחר והיא מתוכננת כך שבעת הצורך, ניתן להשתמש בה לניפוץ חלון צדדי או לחתוך חגורת הבטיחות.

קהל היעד

®Handybar הינה כלי עזר מושלם לאנשים מבוגרים, לסובלים מדלקת פרקים, כאבי גב, בעיות ברכיים, לאנשים בעלי משקל גבוה, אנשים המחלימים מניתוחים, תאונות דרכים או פציעות ספורטיביות, נשים בהריון או כל אדם הזקוק ליד תומכת לאחר נסיעה ארוכה, על מנת לצאת מרכבו. הידית מוכרת ע"י ארגון הפיזיותרפיסטים הקנדית ונמצאת כבר בשימוש של מאות אלפי אנשים בעולם.

לפרטים נוספים

אינטגרלה - פיתוח מוצרים ועסקים בע"מ
טל: 08-9459770
אתר אינטרנט: www.integrale.co.il

 

לעזרים נוספים

דרג את הכתבהדירוג כתבה ידית ה- Handybar: 2 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
הדפסהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד