מנהלי נ.י.צ. נפגשו עם חדווה אלמוג מ"מ ראש העיר חיפה

מנהלי נגישות ישראל צפון ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי וגיורא לב נפגשו בבניין עיריית חיפה ביום ג' 8.11.11 עם הגב' חדווה אלמוג, מ"מ ראש העיר, מנהלת אגף ההנדסה ויו"ר וועדת גיל"ן (גישה לנכים) העירונית
15/11/2011
 
 
דוגמא לארוחת חושים

 

הפגישה התקיימה באווירה נעימה, לאחר ארוחת החושים שהעבירו עמותת נגישות ישראל ומתנדבי נגישות ישראל צפון (נ..י.צ.) לארגוני המועצה להתנדבות חיפה ולנציגי עיריית חיפה.

 

הנושאים שעלו בפגישה היו:

 

1. הרחבת ההסברה בנושאי נגישות ושקבלת השונה בבתי הספר בעיר -  לאור העובדה כי כיום קיימת הסברה רק בבתי ספר פרטיים (ליאו-באק וריאלי). הנושא ייבדק  עם ראש מערכת החינוך בליווי הגב' אלמוג.

 

2. הסברה בנושא נגישות השירות לעובדי העירייה – עם דגש על פעילות לעובדי המחלקות מקבלי קהל. נקבע שהנושא ייבדק עם מנהלת אגף לשיפור השירות, הגב' נואית בן שמחון בליווי הגב' אלמוג.

 

3. הועלו כמה תלונות נגישות שטרם באו על פתרונן כגון הכניסה לאודיטוריום, בעיית הנגישות המתמשכת בנמל הקישון, צירי בן צבי ואח"י אילת בקריית חיים והנמכת החניות ליד ליאונרדו - הנושאים נבדקו בעבר וייבדקו בשנית.

 

4. גיורא לב, תושב חיפה, יקבל מינוי כחבר ועדת גיל"ן - כמייצג את נגישות ישראל.

 

המשתתפים קיימו דיון פתוח ולבבי בנושא, עם דגש על השינוי שמסתמן בקשר של עיריית חיפה עם עולם הנגישות - תוך שימת דגש על ההגברה באכיפת חניות הנכים, במיוחד לאור העובדה כי יום המודעות לנושא זה התקיים באותו שבוע.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד