אירוע השקת מצעד הפרוטות תשע"ב בקריית ביאליק

מצעד הפרוטות, אירוע ההתרמה של איל"ן - איגוד ישראלי לילדים נפגעים, הושק ביום ד' 15.2.12 בקריית ביאליק במעמד ראש העיר מר אלי דוקורסקי, חברת מועצת העיר ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי, מנכ"לית איל"ן חיפה הגב' רונית לביא, מנהל בית קסלר מר משה דולב, מנהלת בית מרים הגב' דפנה הולנברג, מנהלי מחלקות בעירייה וחברי קהילה נגישה בעיר
16/02/2012
 
 
פיני אברמוב, זוכה בפעם השנייה באלוף הארץ בטניס, מק

 

לאחר קטעי נגינה שהשמיעו נגני הקונסרבטוריון העירוני, נשא דברים ראש העיר; הוא סקר את חשיבות שילוב הילדים עם המוגבלות בחיי העיר, את הקשר האמיץ של קריית ביאליק עם איל"ן חיפה ואת הפעולות להגברת הנגישות וקבלת השונה בעיר בשלוש השנים האחרונות. בהמשך העניק ראש העיר שי לתושב העיר וחבר מרכז השיקום והספורט של איל"ן בקריית חיים פיני אברמוב, שזכה זו הפעם השנייה בתואר אלוף הארץ בטניס.


ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי תארה במילים נרגשות את עברה כ"ילדת איל"ן", ארגון לזכותו היא זוקפת את העצמתה האישית דרך העיסוק בספורט השחייה התחרותית בצעירותה והריקודים על כיסאות גלגלים בהווה. ריגש במיוחד בדבריו חבר קהילה נגישה קריית ביאליק ונגישות ישראל צפון עו"ד ולאדי גורארי, שתיאר את האופן בה איל"ן ליווה את חייו וחיזק את רוחו לקראת הגשמת חלומו להיות עורך דין, חרף מוגבלותו הפיזית.


מצעד הפרוטות יוצא לדרך ביום ב' הקרוב, 20.2.12; תלמידי בתי הספר בקריית ביאליק יפקדו את בתי התושבים ויתרימו למען הארגון הוותיק, כאשר שאיפת המארגנים הינה להשיג סכום של 40,000 ש"ח למען רווחתם והעצמתם של ילדים עם מוגבלויות באזור.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד