מגן השר לאזרחים ותיקים- מתנדבים מצטיינים הוענק למתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים

מתנדבי רפאל בקהילה הם שותפי נ.י.צ. למיזם "גם אני יכול" המשלב את הכרת האדם עם המוגבלות עם פיתוח מוצרים המנגישים את חייו. בשנים האחרונות קטף שיתוף הפעולה הזה פרסים רבים בתחרויות הארציות והסב נחת וסיפוק רב למובילים
31/10/2013
 
 
מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים

ב- 28/10 במעמד מכובד ומאוד מרגש בטרקלין שאגל בכנסת, קיבלו מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים את "מגן השר לאזרחים ותיקים – מתנדבים מצטיינים"

המגן הוענק לאזרחים הוותיקים מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים על פעילות התנדבותית יצירתית, חדורת מוטיבציה ומדוקדקת המצליחה לשפר איכות חייהם של הזולת, לממש ולקיים את הערך של "כל ישראל ערבים זה לזה".

מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים - מרל"מ, קבוצה בת 20 חברים, כולם גמלאי רפאל במקצועות המכאניקה והאלקטרוניקה, עתירי ידע וניסיון מקצועי הפועלת כ-28 שנה למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וזאת במסגרת הפעילות הענפה של רפאל בקהילה.

מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים, הנמצאים בחזית הידע הטכנולוגי, רותמים את ניסיונם המקצועי ויכולותיהם המופלאות במסירות רבה, יוצרים פתרונות עבור ילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, שחלקם מתמודדים עם מוגבלויות שונות כתוצאה ממחלה, אחרים עם ירידה תפקודית עקב גילם המתקדם, מחלה זמנית או קבועה, נכות או מגבלה אחרת.

האזרחים הוותיקים מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים, פועלים מתוך בית מלאכה מודרני, שהועמד לרשותם ע"י רפאל ובמשך שעות רבות ותוך השקעת משאבים ומאמץ ללא לאות, הם מצליחים, ביצירתיות וחדשנות, לפתח ולבנות אמצעי עזר טכנולוגיים ומתקני פנאי טיפוליים. במקרים רבים, מגיעה בקשה מיוחדת או בעיה המוצגת בפני המתנדבים אשר בסיעור מוחות חריף, מצליחים להעמיד לרשות המוסדות הטיפוליים עמם הם עובדים בשיתוף פעולה, פתרון טכני ייחודי, מותאם אישית שכולל חשיבה משותפת, תכנון, ייצור והתקנה ואף תחזוקה שוטפת לאורך זמן.

פעילותם הייחודית של מתנדבי רפאל לצרכים מיוחדים מצליחה באופן שיטתי לשפר את איכות חייהם של עשרות בני אדם, לסייע להם בתפקוד היום יומי ולהקל על המשפחות שלעתים, בהיעדר פתרון טכני, כורעות תחת מעמסת הטיפול באנשים עם הצרכים המיוחדים.

 

טקס הענקת המגן   מתנדבים עם המגן

 

מתנדבים על רקע בניין הכנסת  מגן השר לאזרחים ותיקים- מתנדבים מצטיינים

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד