נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. ביצעה סקירות נגישות בעכו

18/11/2014
 
 
חברי סיירת נגישות נ.י.צ. בסיור סקירות בעכו

ביום ג' 11.11.14 ערכה סיירת הנגישות של נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. סיור סקירות בעכו, כחלק מהמגמה להעביר מידע מדויק ומהימן לציבור האנשים עם מוגבלויות אודות נגישות מקומות ציבוריים, שטחים פתוחים, אתרי תיירות, מסעדות ומוזיאונים ופרסומו במאגרי המידע באתר נגישות ישראל.

סיירת הנגישות יצאה הפעם מגבולות חיפה לעיר השכנה עכו. את מתחם הגן הקסום, מרכז המבקרים ואולמות האבירים סקרו מתנדבי הסיירת כקבוצה ואחר כך התפצלו לקבוצות קטנות שסקרו מקומות רבים נוספים כמו מערות הטמפלרים, מוזיאון אסירי המחתרת, אכסניית הנוער, מוזיאון עוקשי, טיילת עכו וגם כמה מסעדות בעיר. המידע יעלה בקרוב למאגר המידע באתר נגישות ישראל. 

 

מתנדבי נ.י.צ. נוכחו לדעת כי הושקעו משאבים ונעשו מאמצים רבים להנגשת המקומות, סומנו חניות נכים תקניות, הותקנו מעליות, הוקמו רמפות ובסרטים המוקרנים במקום היו כתוביות. הדרך עוד ארוכה בכדי שמקומות אלו יוכלו להתהדר בתואר המכובד "מקום נגיש" אך האנשים שפגשו חברי הקבוצה לאורך הדרך, אשר רצו ללמוד ולהבין את הכשלים ואת הדרך הנכונה והנאותה להנגשה - חיממו את הלבבות והציפו את מתנדבי נ.י.צ. במידה רבה של אופטימיות.

 

מצורפים דברי רחל פרי, רכזת הקבוצה:
"
שלום לכולם,
המוני תודות לכל אחד ואחד מכם על ההשתתפות ביום הסיור בעכו,

בסיור זה מצאנו עצמנו בתפקיד כפול של סוקרים ומסבירים, פגשנו אנשים עם המון רצון טוב, צמאים לשמוע, ללמוד ולהבין הנגשה טובה מהי ואתם עשיתם זאת בצורה מרשימה.
מזג האוויר האיר לנו פנים בעכו. אני מצרפת תמונות מהפעילות בעכו , תודה לאתי שיזמה את הצילום והעבירה את התמונות".

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
עבור לתוכן העמוד