האתר (בעיקר בעמודי מאמרים) לא מקפיד על חוקי נגישות. הסבר קצר: עבור גולשים בעלי מגבלות ראייה פותחו קוראי מסך למיניהם המאפשרים "שמיעה" של המסך. על מנת לאפשר לתוכנות להקריא נכון את המסך, יש להקפיד על חוקי נגישות. אתרים שאינם מקפידים על חוקי הנגישות אינם מאפשרים למוגבלי ראייה את המידע שהם צריכים. עצוב מאד שאתר שהוקם מחדש מהיסוד ב-2007 (כך לפי עמוד על אודות האתר) אינו מישם חוקי נגישות בסיסית.
מאת: עדוא שביט, UPA ישראל, YNET