קישור למשחק החנייה בדף הפייסבוק אתם מוזמנים להיכנס לזירה החמה שלנו בפייסבוק לקבל פרטים נוספים על הקמפיין ולהגיב המשחק נוצר כחלק מקמפיין למודעות חניית נכים שעורכת קבוצת פישמן בשיתוף עמותת נגישות ישראל המשחק פותח ע"י חברת 'כאן בונים'
עמותת נגישות ישראל בפגישה במשרד הרווחה: לקידום ההיערכות לסיוע ופינוי נגיש במצבי חירום יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל ומיכל רימון, מנכ"לית העמותה, נפגשו אתמול עם מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון...
18.7.24 | הזמנה לערב שאלות ותשובות בנושא: זכויות נגישות – בזום פעמים רבות אתם מתקשים להבין מהן הזכויות שלכם בנושאים חשובים? עמותת נגישות ישראל, מזמינה אתכם לערב שאלות...