יום שבת, 12/12/09, מושב סגולה שבדרום. מסעדת "ערמונים" בשעה 10 בבוקר הרכבים חסמו 2 מקומות חנייה לולא היה תו נכה.
מתנדבי נ.י.צ. מבקרים בגנים בקריית ביאליק: הילדים מסכמים שנת נגישות וקבלת האחר לקראת סוף שנת הלימודים ובסיומה של התוכנית "יש לי חבר והוא אחר!" בקריית ביאליק, לאחר שהופנמו התכנים...
כנס של נ.י.צ. במתנ"ס צביקה פיק בקריית מוצקין לקידום הסברת הנגישות בגנים ביום ד', 29.5.24, התקיים מפגש למתנדבי ומתנדבות קריית מוצקין בחינוך, עם דגש על מיזם הגברת המודעות לנושאי...