הרכב צולם ביום חמישי 6.10.11 בשעה 17:00 בכניסה למגה בטבריה חונה חנייה כפולה בחניית נכים ואין לו בכלל תו נכה. 30.10.2011 – יום מודעות לחניית נכים 2011
מתנדבי נ.י.צ. מבקרים בגנים בקריית ביאליק: הילדים מסכמים שנת נגישות וקבלת האחר לקראת סוף שנת הלימודים ובסיומה של התוכנית "יש לי חבר והוא אחר!" בקריית ביאליק, לאחר שהופנמו התכנים...
כנס של נ.י.צ. במתנ"ס צביקה פיק בקריית מוצקין לקידום הסברת הנגישות בגנים ביום ד', 29.5.24, התקיים מפגש למתנדבי ומתנדבות קריית מוצקין בחינוך, עם דגש על מיזם הגברת המודעות לנושאי...