משרד התחבורה העביר לעיריית הוד השרון 630,000 ש' לטובת הנגשת תשתיות תחבורתיות לנכים. זאת במסגרת תוכניתו של שר התחבורה והבטיחות בדרכים, שאול מופז, להקצות מדי שנה 10 מיליון שקלים, לטובת תשתיות לנכים ומוגבלים.
מאת: אירית גרינברג שאול, LOCAL
משרד התחבורה העביר לעיריית הוד השרון 630,000 ש' לטובת הנגשת תשתיות תחבורתיות לנכים. זאת במסגרת תוכניתו של שר התחבורה והבטיחות בדרכים, שאול מופז, להקצות מדי שנה 10 מיליון שקלים, לטובת תשתיות לנכים ומוגבלים.
מאת: אירית גרינברג שאול, LOCAL