יובל מספר על שירותו הצבאי כטייס קרב, הפציעה הקשה שהותירה אותו משותק מהצוואר ומטה – ומפעל חייו להפיכת מדינת ישראל לנגישה ומשלבת אנשים עם מוגבלות בחברה.
עמותת נגישות ישראל בפגישה במשרד הרווחה: לקידום ההיערכות לסיוע ופינוי נגיש במצבי חירום יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל ומיכל רימון, מנכ"לית העמותה, נפגשו אתמול עם מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון...
18.7.24 | הזמנה לערב שאלות ותשובות בנושא: זכויות נגישות – בזום פעמים רבות אתם מתקשים להבין מהן הזכויות שלכם בנושאים חשובים? עמותת נגישות ישראל, מזמינה אתכם לערב שאלות...