המשיכו בבקשה לתמוך ולסייע בבקשה וקראו לחבריכם לעשות לייק קטן בעמוד שלנו. תודה ושבוע פורה ונגיש מכולנו בנגישות ישראל לחצו כאן ועשו לייק לעמוד החברים של נגישות ישראל בפייסבוק ושתפו
עמותת נגישות ישראל בפגישה במשרד הרווחה: לקידום ההיערכות לסיוע ופינוי נגיש במצבי חירום יובל וגנר, יו"ר עמותת נגישות ישראל ומיכל רימון, מנכ"לית העמותה, נפגשו אתמול עם מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון...
18.7.24 | הזמנה לערב שאלות ותשובות בנושא: זכויות נגישות – בזום פעמים רבות אתם מתקשים להבין מהן הזכויות שלכם בנושאים חשובים? עמותת נגישות ישראל, מזמינה אתכם לערב שאלות...